RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 732 x 366 x 132 cm prostokątny 12w1 stelażowy Bestway 56475

56475

Nowy produkt

Ogromny basen prostokątny na stelażu firmy Bestway #56475 w zestawie 12w1. Jego wymiary 732 x 366 x 132 cm pozwalają na pływanie wzdłuż i granie w siatkówkę wodną. Ponad siedem metrów długości i 3,66m szerokości to spore kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Zestaw basenowy 12w1 zawiera pompę piaskową, piasek, pokrywę, drabinkę, automatyczny dozownik, stelaż, wszystkie połączenia, instrukcję i poradnik. Zestaw jest gotowy do montażu i podłączenia wszystkich akcesoriów. Przyszedł czas, aby porzucić weekendowe stanie w korkach i tracenie czasu na dojazdy. Teraz duże kąpielisko możesz mieć w swoim ogrodzie. Rozpal grilla lub zamów pizzę, w końcu w weekend będziesz miał więcej wolnego czasu dla wszystkich! A kolejnych godzin spędzonych za kółkiem już nie odzyskasz.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


4,499.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Wysokość basenu 132cm
Szerokość basenu 366cm
Długość basenu 732cm
Pompa filtrująca piaskowa
Zawartość zestawu Full zestaw
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Piasek do pompy Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 5678 litrów

Więcej informacji

Prostokątny basen ogrodowy o wymiarach 732 x 366 x 132 cm będzie miejscem relaksu, wypoczynku i zabawy dla Ciebie i Twoich bliskich. Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. Całość została wykonana w jasno szarym kolorze, który pasuje do innych rzeczy w Twoim ogrodzie. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie składający się z trzech warstw. Środkowa z nich to siatka, która została wtopiona a dwie warstwy winylu. Montaż basenu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi. Zajmuje to około 90 minut. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie tego wielkiego kąpieliska. Wystarczy złożyć stelaż i rozłożyć basen na macie. Należy zwrócić uwagę, aby dno nie było pomarszczone.

Zestaw 12w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa piaskowa wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. Wymiana piasku następuje dopiero po kilku latach. Worek o pojemności 25kg starczy na długo. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

- basen ogrodowy Bestway
- piaskowa pompa filtrująca
- pokrywa do przykrycia basenu
- piasek do pompy 25kg
- drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie Safe Ladder
- automatyczny dozownik do tabletek chemicznych
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Dane techniczne basenu:

Wymiary basenu: 732 x 366 x 132 cm
Waga basenu: 171,1 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 30 045 litrów
Wydajność pompy: 5678 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 14,3 kg
Basen ogrodowy 732 x 366 x 132 cm prostokątny 12w1 stelażowy Bestway 56475

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA