RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabudowany basen stelażowy Graphite Panel 478 x 124 cm 11w1 INTEX 26384

INTEX 26384

Nowy produkt

Masz zwierzęta w ogrodzie i boisz się o swój basen? Ta propozycje jest idealna dla Ciebie, ponieważ panel ochronny doskonale izoluje poszycie basenu przed zadrapaniami zwierząt! Zabudowany basen ogrodowy Graphite Panel Intex zestaw 11w1 na stelażu to najlepsza, letnia rozrywka przeznaczona do Twojego ogrodu. Ten basen świetnie wpisze się w aranżację każdego ogrodu. Wygląda jak wykonany z drewna, ale w rzeczywistości stworzono go z wyjątkowo wytrzymałego, trójwarstwowego PVC. Został obudowany panelami w kolorze szarym. Jest na tyle mocny, że z pewnością posłuży Ci przez wiele wakacyjnych sezonów. Sam montaż nie jest zbyt skomplikowany. Całość została przedstawiona w szczegółowej instrukcji producenta. Po około 2 godzinach basen będzie gotowy do nalania wody.

Więcej szczegółów


6,249.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 478cm
Wysokość basenu 124cm
Pompa filtrująca piaskowa
Zawartość zestawu 11w1
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 4542 litrów

Więcej informacji

W zbiorniku o takiej wielkości 478 x 124 cm możemy się relaksować wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Duża głębokość i średnica pozwala na nurkowanie, granie w wodne gry, opalanie się na dmuchanym materacu i pływanie. Szczególnie polecamy wodną koszykówkę, siatkówkę i piłkę z bramkami. A dla dzieci delfinki i wodorosty do nurkowania. Mając taki basen zaoszczędzisz na wyjazdach nad jezioro i organizowaniu atrakcji dla dzieci. Wystarczy rozpalić grilla i hops do basenu. Z resztą, zastanówmy się czy taki wielki basen jest większą atrakcją dla naszych pociech czy dla nas dorosłych?

Wraz ze zbiornikiem otrzymasz akcesoria, które pomogą Ci zachować krystalicznie czystą wodę na dłużej. Piaskowa pompa filtrująca jest całkowicie ekologiczna. Pomoże zahamować rozwój glonów i usunie zanieczyszczenie bez użycia chloru. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę. Mata zabezpieczająca nie pozwoli, by przetarło się dno zbiornika i spowolni wychładzanie się wody od spodu. Dodatkowo, to świetne miejsce na wyjście z wody i osuszenie stóp. Pokrywę załóż, gdy nie korzystasz z kąpieli. Woda będzie wolniej się ochładzać nocą, a dodatkowo nie wpadną do niej żadne liście lub owady. Wchodzenie do basenu musi być bezpieczne dlatego warto mieć dwustronną drabinkę wykonaną z metalu. Jest stabilna i mocna.

W zestawie 11w1 otrzymasz:

- basen ogrodowy Intex
- piaskowa pompa filtrująca Intex
- pokrywa do przykrycia Intex
- mata pod basen Intex
- drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Co do czego?

Drabinka - korzystanie z tak wysokiego basenu zdecydowanie ułatwi obustronna drabinka
Mata pod basen - zabezpiecza dno basenu przed uszkodzeniami z gruntu oraz dzięki tej macie po kąpieli możemy wyjść z basenu na czystą powierzchnię a nie na trawę.
Pompa filtrująca - filtruję wodę podczas nie używania basenu
Pokrywa na basen - zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami z powietrza oraz nie pozwala dzieciom na samowolne wejście do basenu.

Dane techniczne basenu:

Wymiary basenu: 478 x 124 cm
Waga: 228 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 16805 litrów
Przewidywany czas montażu: 120 minut
Wydajność pompy: 4542 litrów na godzinę
Pojemność zbiornika pompy: 8,5 kg szkło lub 12 kg piasku
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 13,4 kg

Zabudowany basen stelażowy Graphite Panel 478 x 124 cm 11w1 INTEX 26384

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA