RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Największy basen ogrodowy 956 x 488 x 132 cm na stelażu 56623 12w1 Bestway

Bestway 56623

Nowy produkt

Największy basen prostokątny firmy Bestway #56623 w zestawie 12w1 z pompą piaskową. Jego długość to 956cm, wysokość wynosi aż 132cm, a szerokość 488cm. Gabaryty tego zbiornika pozwalają na zabawę w wodzie całej rodzinie i przyjaciołom równocześnie. Możemy pływać wzdłuż, nurkować po podwodne delfinki, opalać się na dmuchanym materacu i grać w gry zespołowe. Wodna siatkówka, koszykówka czy też piłka z dmuchanymi bramkami da wszystkim wiele radości i uśmiechu. Czas montażu togo olbrzyma to zaledwie 120 minut. Dołączona do zestawu płyta DVD z filmem instruktażowym krok po kroku pokazuje jak złożyć całą konstrukcję. Z naszego poradnika o chemii basenowej dowiesz się jak dbać o wodę i przydomowe kąpielisko.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


6,799.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Wysokość basenu 132cm
Szerokość basenu 488cm
Długość basenu 956cm
Pompa filtrująca piaskowa
Zawartość zestawu Full zestaw
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 7570 litrów

Więcej informacji

Nie musisz się martwić o wytrzymałość konstrukcji ponieważ technologia Tri-Tech to bardzo mocne tworzywo PVC które posłuży Ci przez długie lata. Dzięki konstrukcji stelażowej możemy go wypełnić wodą aż w 90% jego pojemności. Do opróżniania wody służy zawór spustowy. Możesz podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlać ogródek. Teraz po pracy wystarczy wyjść do ogrodu i skorzystać z luksusu. Basen ogrodowy z pewnością nikogo nie rozczaruje, a do tego grill za domem, zamówiona pizza i mamy prawdziwy piknik. Czy czegoś potrzeba jeszcze?

W zestawie znajdziemy najpotrzebniejsze akcesoria potrzebne do wystartowania sezonu. Kupując ten basen otrzymasz poradnik o chemii, przykrycie na basen, pompę piaskową oraz bezpieczną drabinkę Safe Ladder. W zestawie są wszystkie potrzebne złączki i mocowania. Drabinka posiada zdejmowane stopnie, które blokują wejście do zamkniętego kąpieliska np. pod nieobecność dorosłych. Wybierając produkt firmy Bestway zawsze zresztą możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo i jakość produktu, z jakiego korzystacie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

W zestawie 12w1 znajduje się:

- basen ogrodowy Bestway #56623
- pompa piaskowa #58366
- pokrywa na basen Bestway
- drabinka metalowa Bestway
- przepływowy dozownik do tabletek
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 956 x 488 x 132 cm
Waga basenu: 235 kg
Materiał: PVC
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 52,231 litrów
Wydajność pompy: 7570 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 16,50 kg
Pojemność zbiornika pompy: 35 kg
Typ filtra: piasek o granulacji 0.45-0.85mm

Basen został wykonany z innowacyjnego materiału Tri-Tech, który odporny jest na zmienne warunki atmosferyczne oraz gwarantuje to, że zakupiony basen będzie trwały i nie zacznie przeciekać. Basen na zimę należy złożyć i schować do pomieszczenia.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA