RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 549 x 274 x 122 cm z okienkami owalny 7w1 Bestway 56716

Bestway 56716

Nowy produkt

Prezentujemy duży, owalny basen stelażowy z wbudowanymi oknami Power Steel Swim Vista Windows 549 x 274 x 122 cm w kolorze brązowym (imitacja rattanu). Jest to najmocniejszy basen tej firmy z serii SUPER-TOUGH™ w zestawie 7w1. Ciekawostką są cztery wbudowane okienka, które dodatkowo uatrakcyjniają nurkowanie i zabawę w basenie. Stelażowa konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością i wytrzymałością. Metalowy stelaż pomalowany proszkowo jest odporny na rdzę i ładnie się prezentuje. Boczne ściany są wzmocnione dookoła taśmą, która utrzymuje nogi stelażu na miejscu. Zestaw 7w1 zawiera basen ogrodowy, pompę filtrującą, wymienny filtr, dwustronną drabinkę, przepływowy dozownik, matę pod basen oraz pokrywę. Rozstawiony w ogrodzie będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


2,699.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuowalny
Wysokość basenu122cm
Szerokość basenu274cm
Długość basenu549cm
Pompa filtrującana filtr wymienny
Zawartość zestawu7w1
Mata w zestawieTak
Pokrywa na basenTak
Dozownik do chemii w zestawieTak
Drabinka w zestawieTak
Typ filtratypu III
Przepustowość pompy5678 litrów

Więcej informacji

Po powrocie z pracy wskakujesz do wody i odpoczywasz. W weekend nie będziesz musiał stać w korkach, aby zabrać dzieci na kąpielisko. Zapraszasz rodzinę i możecie razem pograć w siatkówkę lub koszykówkę basenową. Owalny basen w rozmiarze 549 x 274 x 122 cm to naprawdę dużo miejsca do pływania. Można się kąpać i pływać na materacach nawet w kilka osób równocześnie. W zestawie znajduje się pompa filtrująca Bestway o wydajności 5678 litrów na godzinę, wkład do pompy filtrującej typu III, dwustronna drabinka Safe Ladder, mata pod basen, pokrywa na basen oraz przepływowy dozownik do tabletek chemicznych.

Basen łatwo i szybko się rozkłada bez użycia żadnych narzędzi. Należy umieścić go na macie, aby odizolować dno od podłoża. Warunek jest tylko jeden: teren musi być równy. Następnie rozwijamy basen i ustawiamy stelaż. Dno basenu nie może być pomarszczone. Nalewamy wodę do 90% całej wysokości basenu. Podłączamy węże pompy do basenu i instalujemy filtr. Przed włączeniem pompy należy sprawdzić czy jest zalana wodą, jeśli tak odpowietrzamy ją odkręcając zawór na pokrywie. Rozkładamy dwustronną drabinkę i gotowe.

Co w zestawie?

- basen ogrodowy Bestway #56716
- pompa filtrująca Bestway
- filtr do pompy typu III Bestway
- metalowa drabinka dwustronna Safe Ladder
- metalowy stelaż
- pokrywa na basen
- mata pod basen
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza
- zaciski
- węże do pompy
- przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 549 x 274 x 122 cm
Waga basenu: 95,1 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 13 430 litrów
Trójwarstwowe PCV: SUPER-TOUGH ™ potrójnie laminowane boczne ściany są

Dane techniczne pompy:

Wydajność: 5678 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga pompy: 2,8 kg
Filtr: Typ III
Filtr w zestawie: tak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: