RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 610 x 122 cm stelażowy Ultra XTR Frame 5w1 INTEX 26334

26334

Nowy produkt

Basen stelażowy, okrągły Ultra XTR Frame 610 x 122 cm w zestawie 5w1. Kupując ten olbrzymi basen otrzymasz również pompę piaskową, dwustronną drabinkę, matę pod basen oraz wiązaną pokrywę. Jest to jeden z najmocniejszych basenów, który możesz wypełnić wodą do wysokości 100cm (90% całej wysokości). Ponad 6 metrów średnicy to dużo miejsca do zabawy, pływania i opalania się. Możesz zaprosić rodzinę i zagrać towarzyskie spotkanie w wodną siatkówkę! Jeśli chcesz złożyć basen możesz wypuścić z niego wodę wykorzystując do tego celu zawór spustowy z końcówką do węża ogrodowego. Dzięki niemu wodę rozprowadzisz równomiernie po swojej działce wykorzystując ją do podlania trawy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


3,959.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 610cm
Wysokość basenu 122cm
Pompa filtrująca piaskowa
Zawartość zestawu 5w1
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 7900 litrów

Więcej informacji

W tym basenie stelaż jest dodatkowo wzmocniony i wykonany z solidnej stali. Cała rama łączy w sobie wysokiej jakości stal z precyzyjnie zaprojektowanym systemem blokowania, podnosząc ogólną jakość, trwałość i stabilność basenu. Wyjątkowa powłoka zewnętrzna zapewnia najwyższa odporność na rdzę. Elementy ramy po prostu łączą się ze sobą bez potrzeby stosowania kołków blokujących. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż potrwa około 60 minut. Niecka, czyli zbiornik basenu to trójwarstwowe tworzywo PVC z wtopioną między ściany siatką. Od środka ozdobiona błękitno białą mozaiką. Jest bardzo mocna i odporna na rozerwanie oraz rozciąganie. Przebić ją mogą jedynie zęby zwierzaka.

Zastosowanie dołączonych do zestawu elementów:

Pompa piaskowa pozwala na ciągłą filtrację wody wykorzystując do tego piasek kwarcowy albo szkło filtracyjne. Najlepiej ją włączać zaraz po kąpieli kiedy wszelkie osady są podniesione z dna i pływają w wodzie. Ten model posiada zbiornik o pojemności 23kg. A sam piasek w pompie może przetrwać nawet 5 lat. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę.

Bezpieczna drabinka Intex Safe Ladder ułatwia wejście i wyjście z basenu. Posiada dwa zaczepy, które pozwalają na szybkie odłączenie przedniej części drabinki ze stopniami, tak aby uniemożliwić dostęp do basenu dzieciom pod nieobecność osób dorosłych.

Mata pod basen zabezpiecza dno zbiornika przed przetarciem i ostrymi elementami. Dodatkowo izoluje dno basenu od zimnego podłoża, co spowalnia wychładzanie się wody. Dzięki macie, mamy gdzie stanąć po wyjściu z wody i ubrać klapki.

Pokrywa na basen to wiązane przykrycie, które osłania wodę od owadów, ptaków i liści. Zawiązana dookoła basenu za pomocą wbudowane linki chroni dzieci przed niekontrolowanym wejściem do wody. Nie ściąga się nawet przy mocnym wietrze ponieważ jest wykonana z ciężkiej gumy. Posiada otwory odpływowe na deszczówkę.

Całkowita zawartość zestawu:

- basen okrągły stelażowy 610 x 122 cm #26334
- pompa filtrująca piaskowa
- węże do pompy
- pokrywa basenowa
- mata pod basen
- bezpieczna metalowa drabinka Safe Ladder
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza

Dane techniczne:

- wzmocniona 3-warstwowa powłoka PVC
- wzmocniony stelaż malowany proszkowo
- ciemno szary kolor stelażu i niecki
- wymiary basenu 610 x 122 cm
- waga basenu 133,7 kg
- zalecane wypełnienie wodą 90 %
- pojemność 30079 litrów
- wydajność pompy 7900 litrów na godzinę
- zasilanie pompy 220 - 240 V

30 Inne produkty w tej samej kategorii: