RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 427 x 107 cm stelażowy 17w1Power Steel Bestway 56641

56641-17w1

Nowy produkt

Basen okrągły firmy Bestway #56641 z serii Power Steel w zestawie 17w1 z pełnym wyposażeniem i dmuchanymi zabawkami. Charakteryzuje go mocny, metalowy stelaż oraz szary kolor, który  ładnie komponuje się z pozostałą zawartością ogrodów. Basen stelażowy o wymiarach 427 x 107 cm będzie miejscem zabawy dla całej rodziny! Możecie pływać na dmuchanych materacach, nurkować i pływać po okręgu. Basen jest gotowy do rozłożenia, a w komplecie znajdziemy wszystkie potrzebne złączki i zaciski. Jedną z zalet tego zbiornika jest jego głębokość, która pozwala na podwodne harce i skoki do wody. Dzieci mogą pograć w wodne gry i cieszyć się z wakacji. Dzięki konstrukcji stelażowej możemy go wypełnić wodą aż w 90%. Wtedy lustro wody znajdzie się na poziomie 96cm.

Więcej szczegółów


1,322.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuokrągły
Średnica basenu427cm
Wysokość basenu107cm
Pompa filtrującana filtr wymienny
Chemia w zestawieTak
Zawartość zestawuFull zestaw
Mata w zestawieTak
Pokrywa na basenTak
Dozownik do chemii w zestawieTak
Drabinka w zestawieTak
Typ filtratypu II
Przepustowość pompy3028 litrów

Więcej informacji

 Jest to basen ogrodowy średniej wielkości wyprodukowany przez amerykańską firmę Bestway. Nie musisz się martwić o wytrzymałość konstrukcji ponieważ technologia Tri-Tech to bardzo mocne tworzywo PVC. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie i składa się z trzech warstw. Dwie zewnętrzne z winylu otaczają zatopioną w środku siatkę. Basen nie kołysze się na boki, a jego zmontowanie zajmuje kilkadziesiąt minut wspaniałej zabawy. Dołączona do zestawu instrukcja producenta na płycie DVD jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie kąpieliska, nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wewnątrz jego ściany są koloru białego. Do opróżniania wody służy zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika. Możesz podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlać cały ogródek. 

Zestaw 17w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż, łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa i filtr wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Tabletki do pielęgnacji wody hamują rozwój glonów i bakterii. Siatka z drobnymi oczkami pomoże nam zadbać o stan naszego ogrodowego kąpieliska. Pływający termometr pokazuje aktualną temperaturę wody. Dmuchane rękawki do nauki pływania zakładamy dzieciom na ramiona. Dzięki nim mogą utrzymać się na powierzchni wody. Piłka plażowa to świetna zabawka do wody i na ląd, do rzucania i kopania.

- basen ogrodowy Bestway 427 x 107 cm
- pompa filtrująca Bestway
- filtr Bestway typ II
- drabinka Safe Ladder
- sitka i przyłącza do pompy
- wzmocniony stelaż
- węże do pompy
- pokrywa do basenu
- uniwersalna mata pod basen
- zintegrowany, przepływowy dozownik chemii
- chemia multitabletki 25 x 20g
- piłka plażowa
- termometr basenowy
- siatka do wyławiania nieczystości
- rękawki do nauki pływania (para)
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 427 x 107 cm
Waga: 56,80 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 15232 litrów
Przewidywany czas montażu: 45 minut
Instrukcja montażu: na płycie DVD
Pompa filtrująca w zestawie: tak
Wydajność pompy filtrującej: 3028 litrów na godzinę

30 Inne produkty w tej samej kategorii: