RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen prostokątny 488 x 244 x 107 cm 21w1 ogrodowy INTEX 26792 PRISM

26792-21w1

Nowy produkt

Basen prostokątny do ogrodu firmy Intex seria Prism Frame #26792 w zestawie 21w1. Jego wymiary 488 x 244 x 107 cm pozwalają na pływanie wzdłuż i granie w siatkówkę wodną. Prawie 5 metrów długości to spore kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Zestaw basenowy 21w1 zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do funkcjonowania przydomowego kąpieliska. Przy zakupie takiego zestawu jesteś pewien, że otrzymasz wszystko co potrzebne do montażu basenu i użytkowania go podczas sezonu kąpielowego. Baseny stelażowe z serii Intex Prism posiadają zmieniony kolor niecki, na inny odcień szarego. Stelaż i konstrukcja zbiornika nie zmieniły się.

Więcej szczegółów


2,769.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Wysokość basenu 107cm
Szerokość basenu 244cm
Długość basenu 488cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Skimmer w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Zestaw czyszczący Tak
Typ filtra typu A
Przepustowość pompy 3785 litrów

Więcej informacji

Metalowy stelaż podtrzymuje każdą ścianę zbiornika z wodą, dlatego basen jest stabilny i nie kołysze się. Tworzy z jakich wykonano nieckę basenu to trójwarstwowe PVC. Technologia Tri-Tech polega na połączeniu ze sobą materiały winylowego z siatką wtopioną między dwie zewnętrzne warstwy. Dlatego baseny Intex są odporne na rozerwanie i przetarcie. Samo przygotowanie basenu do użytku nie jest skomplikowane i nie są potrzebna żadne narzędzia. Instrukcja w postaci filmu DVD pokazuje krok po kroku jak to zrobić. Do opróżniania basenu z wody służy zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika. Możemy podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlewać ogródek.

Zestaw 21w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż, łatka naprawcza oraz instrukcja obsługi. Pompa i filtr wyłapie zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. Włączamy ją zawsze po kąpieli na kilka godzin. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Za pomocą pływającego dozownika z regulacją przepływu wody stosuj Multitabletki codziennie od razu po napełnieniu basenu. Rozbudowany zestaw czyszczący wraz z odkurzaczem do dna pomoże Ci utrzymać kąpielisko w idealnym stanie. Skimmer to powierzchniowy oczyszczacz wody, który podłączony do pompy zbiera to co pływa po tafli wody.

- basen ogrodowy Intex #26792
- pompa filtrująca Intex #28638 z napowietrzaniem Hydro Aeration
- filtr Intex typ A #29000
- drabinka dwustronna Safe Ladder
- zawiązywana pokrywa na basen
- mata pod basen
- sitka
- zaciski
- węże do pompy
- dozownik chemii
- chemia multitabletki 25x20g
- rękawki do nauki pływania
- piłka plażowa średnica 51cm
- termometr basenowy wbudowany w pływak
- siatka do wyławiania nieczystości
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza
- kij do zestawu czyszczącego
- wymienne końcówki zestawu czyszczącego (siatka, szczotka, ściągaczka)
- odkurzacz basenowy
- skimmer

Dane techniczne basenu:
    
Wymiary basenu: 488 x 244 x 107 cm
Waga: 87,2 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 10 874 litrów
Ścianki basenu: trójwarstwowe PCV
Instrukcja montażu: polska

Dane techniczne pompy:
    
Wydajność: 3785 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga: 4 kg
Filtr: typ A dołączony do pompy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: