RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 427 x 107 cm grafit Bestway 5614Z okrągły stelażowy 17w1

5614Z-17w1

Nowy produkt

Zestaw 17w1 czyli basen ogrodowy firmy Bestway #5614Z w grafitowym kolorze gotowy do złożenia z akcesoriami potrzebnymi na cały sezon kąpielowy. Charakteryzuje go mocny, metalowy stelaż. Ciemny kolor ładnie komponuje się z pozostałą zawartością ogrodów. Basen stelażowy o wymiarach 427 x 107 cm będzie miejscem zabawy dla całej rodziny! Możecie pływać na dmuchanych materacach, nurkować i pływać po okręgu. Dzieci mogą pograć w wodne gry i cieszyć się z wakacji. Jedną z zalet tego zbiornika jest jego głębokość, która pozwala na podwodne harce i skoki do wody. Dzięki konstrukcji stelażowej możemy go wypełnić wodą aż w 90%. Wtedy lustro wody znajdzie się na poziomie 96cm. Jest to basen ogrodowy średniej wielkości wyprodukowany przez amerykańską firmę Bestway. Jego dno zostało ozdobione błękitną mozaiką.

Więcej szczegółów


1,499.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 427cm
Wysokość basenu 107cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu II
Przepustowość pompy 3028 litrów

Więcej informacji

Nie musisz się martwić o wytrzymałość konstrukcji ponieważ technologia Tri-Tech to bardzo mocne tworzywo PVC. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie. Składa się z trzech warstw. Dwie zewnętrzne z winylu otaczają zatopioną w środku siatkę. Basen nie kołysze się na boki, a jego zmontowanie zajmuje kilkadziesiąt minut wspaniałej zabawy. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie kąpieliska, nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wewnątrz jego ściany zostały ozdobione mozaiką. Do opróżniania wody służy zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika. Możesz podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlać cały ogródek. 

Zestaw 17w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa i filtr wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. Mata pod basen chroni dno zbiornika przed przetarciem. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Chemię w postaci tabletek rozpuszczamy w wodzie przy pomocy pływającego dozownika.

- basen ogrodowy Bestway 427 x 107 cm
- pompa filtrująca Bestway
- filtr Bestway typ II
- drabinka Safe Ladder
- sitka i złączki
- zaciski i węże
- pokrywa na basen
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)
- instrukcja PL
- łatka naprawcza
- zaślepki otworów na pompę
- chemia basenowa Multitabletki 25x20g
- mata pod basen
- siatka do wyławiania nieczystości
- termometr basenowy
- piłka plażowa
- okularki do pływania

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 427 x 107 cm
Waga: 52,70 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 13 030 litrów
Przewidywany czas montażu: 45 minut
Instrukcja montażu: polska
Wydajność pompy filtrującej: 3028 litrów na godzinę

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA