RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy stelażowy prostokątny 282 x 196 x 84 cm 4w1 Bestway 56629

56629-4w1

Nowy produkt

Basen prostokątny stelażowy firmy Bestawy #56629 w zestawie z pompą filtrującą i zintegrowanym dozownikiem do tabletek. Zbiornik o wymiarach 282 x 196 x 84cm wydaje się być optymalny dla małych działek dlatego jest tak często wybieranym produktem z naszej oferty. W ciepłe dni będzie idealnym miejscem do zabawy dla dzieci i relaksu dla dorosłych. Wspólna kąpiel i odpoczynek dadzą wszystkim przypływ świeżej energii. Taki basen ogrodowy można rozstawić w ciągu 45 minut. Inna sprawa to napełnienie go wodą. Pomieści 3662 litrów. Jest to konstrukcja stelażowa zatem możemy go wypełnić wodą w 90%. Oznacza to że lustro wody osiągnie wysokość 75cm. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


799.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuprostokątny
Wysokość basenu84cm
Szerokość basenu196cm
Długość basenu282cm
Pompa filtrującana filtr wymienny
Zawartość zestawu4w1
Dozownik do chemii w zestawieTak
Typ filtratypu I
Przepustowość pompy1249 litrów

Więcej informacji

Stelażowa konstrukcja jest bardzo wytrzymała i stabilna. Wykonany z mocnego tworzywa PVC posłuży Ci przez wiele sezonów kąpielowych. Ściany basenu są wykonane z trzech oddzielnych warstw materiału. Wewnętrzna warstwa z siatki poliestrowej jest laminowana z obu stron grubym PVC. W basenach z opatentowanym materiałem TriTech żadna siła ludzka nie jest w stanie go rozerwać. Został skonstruowany i spleciony tak, aby maksymalnie być odpornym na rozdarcia i uszkodzenia. W zestawie 3w1 z basenem ogrodowy znalazła się pompa filtrująca oraz wymienny filtr. Pompa służąca do odfiltrowania wody w basenie używana jest tylko wtedy, kiedy nikt nie korzysta z kąpieli. Dzięki niej wzburzone osady zostają wessane i osadzone na wymiennym filtrze. Filtr, w zależności od stanu kąpieliska należy wymieniać co 1 lub tygodnie. Jasny kolor basenu ładnie się prezentuje w miejskim ogrodzie i działce na wsi. Wnętrze zbiornika zostało ozdobione charakterystyczną dla basenów mozaiką. Aby opróżnić basen należy odkręcić zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika.

Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.
 
Dane techniczne:

Waga basenu: 38,4 kg
Wymiary basenu: 282 x 196 x 84cm
Materiał: PVC
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 3662 litrów
Wydajność pompy: 1249 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 2,8 kg
Filtr pompy: typ I
 
Zawartość i cechy zestawu:

- basen ogrodowy Bestway prostokątny
- pompa filtrująca
- filtr do pompy typ I
- dozownik do tabletek chemicznych
- wzmocniony, metalowy stelaż z technologią Tritech™
- łatka naprawcza

30 Inne produkty w tej samej kategorii: