RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 6w1 stelażowy 671 x 366 x 132 cm Bestway 56471

56471 Bestway 6w1

Nowy produkt

Basen prostokątny na stelażu firmy Bestway #56471 w zestawie 6w1. Jego wymiary 671 x 366 x 132 cm pozwalają na pływanie wzdłuż i granie w siatkówkę wodną. Prawie siedem metrów długości i 3,66m szerokości to spore kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Zestaw basenowy 6w1 zawiera pompę piaskową, matę i pokrywę, dwustronną drabinkę oraz automatyczny dozownik do tabletek. Przyszedł czas, aby porzucić weekendowe stanie w korkach i tracenie czasu na dojazdy. Teraz duże kąpielisko możesz mieć w swoim ogrodzie. Prostokątny basen ogrodowy o wymiarach 671 x 366 x 132 cm będzie miejscem relaksu, wypoczynku i zabawy dla Ciebie i Twoich bliskich. Rozpal grilla lub zamów pizzę, w końcu w weekend będziesz miał więcej wolnego czasu dla wszystkich! A kolejnych godzin spędzonych za kółkiem już nie odzyskasz.

Więcej szczegółów


2,999.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuprostokątny
Wysokość basenu132cm
Szerokość basenu366cm
Długość basenu671cm
Pompa filtrującapiaskowa
Zawartość zestawu6w1
Mata w zestawieTak
Pokrywa na basenTak
Dozownik do chemii w zestawieTak
Drabinka w zestawieTak

Więcej informacji

Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. Całość została wykonana w jasno szarym kolorze, który pasuje do innych rzeczy w Twoim ogrodzie. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie składający się z trzech warstw. Środkowa z nich to siatka, która została wtopiona a dwie warstwy winylu. Montaż basenu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi. Zajmuje to około 90 minut. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie tego wielkiego kąpieliska. Zawsze możemy się posilić instruktażowym filmem zapisanym na płycie DVD. Wystarczy złożyć stelaż i rozłożyć basen na macie. Należy zwrócić uwagę, aby dno nie było pomarszczone.

Zestaw 6w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa piaskowa wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. Wymiana piasku następuje dopiero po kilku latach. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

- basen ogrodowy Bestway
- pompa filtrująca piaskowa
- węże i złączki do pompy
- bezpieczna, metalowa drabinka
- pokrywa na basen
- mata pod basen
- zintegrowany, przepływowy dozownik chemii
- łatka naprawcza
- instrukcja obsługi

Dane techniczne basenu:


Wymiary basenu: 671 x 366 x 132 cm
Waga: 174,9 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 26845 litrów
Ścianki basenu: trójwarstwowe PVC
Instrukcja montażu: na płycie DVD
Pompa filtrująca w zestawie: tak
Wydajność pompy filtrującej: 5678 litrów/godz
Drabinka w zestawie: tak

Dane techniczne pompy:

Wydajność: 5678 litrów/godz
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga: 14,3 kg30 Inne produkty w tej samej kategorii: