RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z powerbankiem etui ładujące czarne

M6016154

Producenta

Czarne słuchawki bezprzewodowe do słuchania muzyki z telefonu bez potrzeby korzystania z kabli. Bezprzewodowe słuchawki douszne łączą się ze smartfonem przez Bluetooth, zapewniając doskonałą jakość dźwięku i długi czas pracy na pełnym naładowaniu. Sprawdzą się one nie tylko podczas biegania czy uprawiania sportu, ale także na spacerach i wycieczkach, podczas wykonywania prac domowych, a także w autobusie czy na zakupach. Ładowanie baterii trwa zaledwie 2 godziny, natomiast naładowane słuchawki bezprzewodowe umożliwiają słuchanie muzyki aż przez 6 godzin bez przerwy. Stacja dokująca posiada wyświetlacz LCD, pozwalający na bieżące kontrolowanie zużycia baterii. Wyładowana bateria również nie będzie już problemem, gdyż zestaw obejmuje również powerbank o pojemności 2000 mAh, który jako stacja ładująca. Pozwala na ich bieżące ładowanie, gdy nie są używane.

Więcej szczegółów


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Bluetooth Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Wbudowany akumulator Tak

Więcej informacji

Największe zalety:

WYGODA UŻYTKOWANIA – brak zwisających i plątających się kabli to jedna z największych zalet, jakie posiadają te słuchawki bezprzewodowe. Umożliwiają słuchanie muzyki, bez jednoczesnego blokowania ruchów, a ich wyświetlacz LCD pozwala na bieżąco kontrolować stan naładowania.

DUŻY ZASIĘG – również duży zasięg, jaki posiadają te bezprzewodowe słuchawki douszne to duża zaleta, gdyż można oddalić się nawet na 10 m od telefonu, a nadal będą doskonale odtwarzać przesyłane przez niego dźwięki. To wygodne rozwiązanie, gdy nie chcemy być „uwiązani” do telefonu, np. sprzątając w domu.

WYDAJNA BATERIA – po pełnym naładowaniu, które trwa zaledwie 2 godziny, czas odtwarzania muzyki przez te słuchawki bezprzewodowe sięga nawet 6 godzin.

POWERBANK – w zestawie znajduje się stacja ładująca powerbank o pojemności aż 2000 mAh, która wydłuża możliwy czas korzystania ze słuchawek, zwiększając tym samym ich funkcjonalność.

Cechy produktu:

Bluetooth: 5.1
Impedancja: 32Ω
Czułość: 42db
Konstrukcja: otwarta
Zakres pasma przenoszenia: 20~20000Hz
Funkcja prowadzenia rozmów: tak
Magnetyczne styki: tak
Wodoodporność IP20
Wyświetlacz LCD: tak
Powerbank: tak
Zasięg: 10 m
Bateria słuchawek: 50 mAh
Powerbank: 2000 mAh
Czas ładowania: 2 h
Czas pracy ciągły: 4 h
Czas pracy w trybie przerywanym: 5-6 h
Sterowanie słuchawkami: przy pomocy 1 przycisku: tak
Wymiary: 9/3/4cm
Waga: 0,085kg
Waga w opakowaniu: 0,126kg

Zawartość zestawu:

- 2 x słuchawki
- 1 x stacja ładująca / etui z wbudowanym powerbankiem
- 3 x pary silikonowych nakładek różnej wielkości (jedna para nałożona już na słuchawki)
- 1x kabel do ładowania USB - MicroUSB

30 Inne produkty w tej samej kategorii: