RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Biurko szerokości 100 cm i dwie szuflady różne kolory

Nowy produkt

Piękne biurko o szerokości 100 cm, z szufladami i podpórką na nogi. Szuflady z blokadą na prowadnicach metalowych płynnie wjeżdżają. Mebel jest przeznaczony do pokoju, salonu, pracowni lub też biura. Biurko zostało wykonane z płyty 18mm. Przez to jest ciężkie i stabilne. Występuje w kolorach matowych. Możesz wybrać kolor w jakim biurko ma zostać do Ciebie dostarczone. Możesz dobrać inny kolor frontów szuflad i inny korpusu biurka.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


282.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Szerokość mebla 100cm
Wysokość mebla 75cm
Głębokość mebla 50cm

Więcej informacji

Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać od 14 do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Materiał:

Biurko wykonano z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS (plastik). Uchwyt szuflad aluminiowe kolor satyna. Szuflady na prowadnicach metalowych-rolkowych. Tył biurka zabudowany taką samą płytą 18mm. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg.

Wymiary:

- wysokość biurka 75 cm
- szerokość biurka 100cm
- głębokość biurka 50cm

Montaż:

Biurko wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Każda szafka pakowana jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. W paczce znajduje się komplet okuć oraz instrukcja montażu. Czas montażu wynosi około 40 minut. Montaż przy pomocy kołków i mimośrodów jest szybki i pozwala w każdej chwili rozłożyć meble

Kolorystyka do wyboru:

- biel alpejska
- czarny
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma
- mix dwóch kolorów

Gwarancja producenta 24 m-ce

4 Inne produkty w tej samej kategorii: