RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Biurko komputerowe DS 100 cm z wyjeżdżającą półką szufladą i szafką

Nowy produkt

Typowe biurko komputerowe z wysuwaną półką na klawiaturę, szufladą na przybory i szafką przedzieloną poziomą półką. Wygodna podpórka na nogi poprawi nam komfort podczas długiej pracy. Szufladę umieszczono na prowadnicach metalowych z rolkami i blokadą. Mebel jest przeznaczony do pokoju, salonu, pracowni lub też biura. Wybierz kolor w jakim biurko ma zostać do Ciebie dostarczone: biel alpejska, olcha, śliwa, wenge, czarny i dąb sonoma. Do szuflady możemy schować przybory piśmiennicze, a do szafki książki, zeszyty, laptopa i różnego rodzaju dokumenty.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


316.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Szafka z szufladą Tak
Wysokość mebla 75cm
Głębokość mebla 50cm
Typ koloru kolor matowy
Szerokość mebla 100cm
Rodzaj szafki stojąca

Więcej informacji

Biurko idealnie sprawdzi się w: biuro, dla dziecka, gabinet, hotel, konferencja, pokój, recepcja, salon, sypialnia, szkoła. Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać od 14 do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Materiał:

Biurko wykonano z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS (plastik). Uchwyt szuflady i szafki aluminiowy kolor satyna. Szuflada na prowadnicach metalowych-rolkowych. Zawiasy szafki metalowe GTV z regulacją. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 32mm. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju.

Wymiary zewnętrzne biurka:

- wysokość biurka 75 cm
- wysokość szafki 59 cm
- szerokość biurka 100 cm
- szerokość szafki 38,2 cm
- głębokość biurka 50 cm

Montaż i wysyłka:

Biurko wysyłamy w paczce do samodzielnego montażu. Każdy mebel pakowany jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF. W paczce znajduje się komplet okuć oraz instrukcja montażu. Czas montażu wynosi około 20-30 min. Montaż przy pomocy kołków i mimośrodów jest szybki i pozwala w każdej chwili rozłożyć meble.

Dostępne kolory:

- biel alpejska
- czarny
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma
- mix dwóch kolorów

Stwórz swoją własną wersję biurka i wybierz kolor korpusu oraz frontu. Możesz połączyć ze sobą dwa kolory z listy. Możemy wybrać front biały, a korpus dąb sonoma lub odwrotnie. Połączenie dwóch kolorów jest idealnym rozwiązaniem na oryginalne wyposażenie każdego pomieszczenia. Wybierz ten, który Ci się podoba najbardziej. Kolor biały rozjaśni i wprowadzi świeżość do pomieszczenia. Kolor wenge nada kontrastu i klasycznej elegancji. Barwy śliwa, olcha i dąb sonoma nawiązują do naturalnych odcieni drewna. Są to kolory matowe.

Gwarancja producenta 24 m-ce

4 Inne produkty w tej samej kategorii: