Mikser blender robot kuchenny 1700W 2 kubki Camry cr 4071

Camry CR 4071

Nowy produkt

Taki blendera firmy Camry model CR 4071 pozwala Ci szybko i dokładnie przygotować różne koktajle owocowe i warzywne, smoothie, napoje na bazie produktów mlecznych a nawet gładkich zup kremowych. Doskonałe urządzenie do użytku codziennego. Napoje przygotowujesz w jednym z dwóch kubków o pojemności 0,5l lub 1l. Każdy z nich możesz zamknąć specjalną pokrywką i w ten sposób wygodnie zabrać ze sobą np. do biura lub na wycieczkę. Docenisz świeży koktajl lub smoothie zarówno w pracy, podczas spaceru, jak również w czasie dłuższej podróży.

Więcej szczegółów


209.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Pokrywka posiada ustnik, dzięki któremu możesz wygodnie pić, bez potrzeby ciągłego odkręcania. Oprócz tego w zakręcanych pojemnikach możesz wygodnie przechowywać koktajle w lodówce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować sobie koktajl wcześniej i wypić go za jakiś czas na przykład na deser.

Sama decydujesz co trafi do Twojego blendera. Maliny, poziomki, truskawki, a może banan z kiwi, albo szpinak lub orzechy? W każdym momencie z wybranych składników możesz przygotować sobie taki koktajl, na jaki masz ochotę. Skorzystaj z gotowych przepisów lub skomponuj własne koktajle zdrowotne. Oprócz samego smaku, koktajle i smoothies na bazie owoców i warzyw to prawdziwa witaminowa bomba. Dostarczają wielu cennych składników, są pożywne i dają dużo energii. Ciesz się smakiem i dbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

Dane techniczne:

- moc ciągła 1000W
- moc maksymalna 1700w
- 2 kubki 1 i 0,5l
- 2 pokrywki
- 2 prędkości
- funkcja pulse

7 Inne produkty w tej samej kategorii: