Grzejące wkładki do butów Glovii rękawice narciarskie skarpetki bluzy ogrzewane spodnie

Na chłodne dni i porę zimową najlepsza jest ogrzewana odzież marki Glovii.

Teraz wychodząc do pracy lub jadąc na urlop możesz zadbać o swoje zdrowie oraz całej rodziny. Ciepłe ubranie to podczas wizyty na stoku bardzo ważny aspekt. Łatwo jest się przeziębić, a wtedy nici z udanego wypoczynku. Jeśli Twój charakter pracy dotyczy braku ruchy i pracy na dworze to ogrzewana odzież jest właśnie dla Ciebie. Stojąc na straganie możesz poczuć ciepło na całym ciele. Wystarczy za pomocą pilota lub przycisku włączyć koszulkę, spodnie lub kamizelką i gotowe.

Najczęściej wybieranym produktem są grzejące wkładki do butów. Trzy poziomy grzania pozwalają dopasować ciepło do warunków otoczenia. Jest to bardzo często wybierany produkt przez wędkarzy i myśliwych. Długie siedzenie bez ruchu jest dla każdego z nas bardzo nieprzyjemne, a szczególnie w chłodne dni. Dobrze ogrzane stopy poprawiają nasz komfort i samopoczucie.

Świetnym rozwiązaniem dla każdego z nas są wszelkiego rodzaju ogrzewane rękawice. Uzupełnieniem jest ogrzewany szalik i grzejąca czapka. Wszystkie grzejące urządzenia zasilane są z akumulatorów lub magazynów energii jakimi są power banki. Posiadamy kilka modeli grzejących rękawic. Ciekawostką są rękawice na motor zasilane prosto z akumulatora w motorze. Dzięki nim sezon na przejażdżki możesz przedłużyć.

Grzejące wkładki do butów odzież ogrzewana Glovii

Grzejąca odzież dostępna jest w kilku, standardowych rozmiarach. Dodatkowo, ogrzewane wkładki do butów możesz dociąć do wymiarów obuwia.

Grzejące wkładki rozmiar i docianie

Ogrzewaniem wkładek sterujemy za pomocą pilota radiowego. Pilot jest w postaci breloka który możemy przypiąć do kluczy lub zamka.Jego wygląd przypomina pilota do bram lub alarmu samochodowego. Jeśli chodzi o same wkładki to nie ma obaw o jakiś dyskomfort. Ich konstrukcja jest lekka i dobrze wyprofilowana, a dodatkowo są łatwe w czyszczeniu. Każda wkładka posiada osobny akumulator ładowany z sieci 230V poprzez dołączoną ładowarkę. Element grzewczy wykonany jest z włókna węglowego i umieszczony został w przedniej części wkładki.  Dzięki czemu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej stopie od palców, aż do pięty. Wkładka może być dopasowana do rozmiaru stopy w zakresie rozmiarów 35-40 oraz 41-46.

Profesjonalne rękawice narciarsie ogrzewane z wbudowanego akumulatora

Model GS6/7 GLOVii to profesjonalne rękawice narciarskie. Ich projekt został przemyślany i dopracowany. Producent objął je3 letnią gwarancją. Podobnie jak inna ogrzewana odzież Glovii posiadają trzy tryby pracy układu grzejącego. Jak będzie Ci za ciepło to zmniejszysz ogrzewane lub je wyłączysz. Rękawice posiadają mikroprocesorową regulację temperatury. Wydaje akumulatory są ukryte w specjalnej kieszeni. W celu ponownego naładowania, odpinamy je i podłączamy pod ładowarkę sieciową. A skoro są odczepiane od rękawic to możemy dokupić sobie drugą parę akumulatorów i traktować je jako zapas. Rękawice narciarskie wykonane są z wodoodpornej i oddychającej membrany zewnętrznej Hypora i ocieplone są opatentowaną przez koncern 3M tkaniną Thinsulate. Są bardzo lekkie i łącznie akumulatorem ważą 410g. Kolor biały to rękawice narciarskie w rozmiarze M, są przeznaczone dla kobiet, zaś czarny to rękawice męskie w większym w rozmiarze L oraz XL.