Grzejące wkładki Glovii GW2 czyli ciepłe stopy nawet w największy mróz

Grzejące wkładki Glovii GW2 czyli ciepłe stopy nawet w największy mróz

Dające niezmierną przyjemność grzejące wkładki do butów firmy Glovii GW2 to produkt, który cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród różnych grup użytkowników. Wkładki Glovii są idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów, czy osób starszych mających słabsze krążenie krwi.

Glovii GW2 - ogrzeją każdą stopę!

Ogrzewane wkładki do butów mają bardzo wiele zalet. Sprawdzą się podczas wielu sytuacji i w znacznym stopniu poprawią Twój komfort oraz zdrowie. Wszyscy wiemy, że najwięcej ciepła tracimy przez głowę i kończyny. I właśnie dlatego ciepłe stopy to brak przeziębienia!

Grzejące wkładki Glovii GW2 posiadają element grzewczy zbudowany z włókna węglowego, który zapewnia niespotykaną odporność i trwałość. Dzięki emisji fal podczerwonych wytwarzane ciepło ogrzewa tylko obiekty w pobliżu, a w tym przypadku będzie to Twoja stopa. Ciepło z podczerwieni posiada właściwości lecznicze więc poprawia również krążenie krwi. Teraz nawet źle dobrane buty, w których Twoja noga się spoci mogą być ogrzewane. Zmarźnięte stopy to nie problem, tak samo jako wilgotne. Używając wkładek Glovii wilgoć w Twoim bucie również zostanie ogrzana, A ty nie rozchorujesz się.

Dla kogo wkładki Glovii?

Pracujesz na dworze i dużo czasu spędzasz stojąc na zewnątrz? A może odpoczywasz w lesie, łowisz zimą ryby lub dużo spacerujesz? Wkładki Glovii są uniwersalne i pasują do różnego obuwia, również roboczego. Dlatego zamontuj wkładki do swojego butów i nie trać ciepła nawet w najchłodniejsze dni.

Największe zalety wkładek do butów GW2

Każda wkładka posiada swoją własną baterię Li-Poly 1800mAh (6,66Wh), która naładujesz z firmowej ładowarki sieciowej Glovii (jest w zestawie). Czas pracy na jednym ładowani podczas trybu najbardziej intensywnego grzania wynosi do 9 godzin. Sterując mocą ogrzewania poprzez bezprzewodowy pilot mamy do wyboru 3 intensywności ciepła 33% (LO/34°C/93°F), 66% (MED/39°C/102°F), 100% (HI/44°C/111°F). Jeśli zrobi się za ciepło wkładki możesz wyłączyć całkowicie. W ten sposób wydłużysz czas pracy akumulatora.

Element grzewczy umieszczony jest w przedniej części wkładki zaczynając od najbardziej wychłodzonych palców. Ciepło kierowane jest równomiernie w kierunku pięty po całej stopie. Wkładka może być dopasowana do rozmiaru stopy w zakresie rozmiarów 35-40 oraz 41-46. Występuje w dwóch rozmiarach M oraz L, ale można je docinać posiłkując się instrukcją nadrukowaną na wkładce.

Grzejące wkładki Glovii GW2 można docinać do odpowiedniego wymiaru Dane techniczne:

Bateria: 1800mAh (6,66Wh), Li-Poly
Element grzewczy: włókno węglowe mocy 2,22W 
Miejsce grzejące: element grzewczy umieszczony jest w przedniej części wkładki
Tryby pracy: 33% (LO/34°C/93°F), 66% (MED/39°C/102°F), 100% (HI/44°C/111°F)
Czas pracy: 9h (LO), 5h (MED), 3h (HI)
Materiał: 100% poliester
Ładowarka sieciowa: 5V, 1A
Rozmiary: M, L
Waga z baterią: 220g
Dodatkowo: w komplecie wygodny pokrowiec

Zawartość zestawu:

- ogrzewane wkładki do butów Glovii GW2 (para)
- firmowa ładowarka sieciowa z podwójnym wyjściem micro USB
- pilot zdalnego sterowania
- wygodny pokrowiec
- ładne opakowanie prezentowe
- 2 letnia gwarancja producenta

Wkładkami sterujemy pilotem w postaci breloka w kieszeni kurtki