RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Meble do łazienki szafki słupki stojące i wiszące różne kolory również w połysku

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe pomagają nam utrzymać porządek, a także ułatwiają wykonywanie wszelkich czynności. W kategorii szafki łazienkowe znajdziecie Państwo różnego typu meble do łazienki, a mianowicie szafki wolnostojące, wiszące, pod umywalkę oraz słupki. Każda z szafek jest wykonana z obustronnie laminowanej płyty o grubości 18 mm. Ponadto krawędzie każdej są oklejone obrzeżem ABS. Takowe obrzeże charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na ścieranie oraz wilgoć. Meble w łazience pozwalają nam utrzymać porządek oraz ład w łazience. Ponadto szafki w łazience są wyznacznikiem stylu naszego buduaru, a także tworzą klimat i charakter łazienki.

Mamy do wyboru szafki w kolorach matowych lub w połysku. Klasyczne barwy na pewno wkomponują się do każdej aranżacji naszej oazy relaksu i spokoju.

W małych łazienkach zdecydowanie lepiej sprawdzą się szafki wiszące, gdyż pozwolą one zagospodarować choć trochę wolnej przestrzeni nie rezygnując przy tym z mebli, które umożliwią nam przechowywanie różnych środków dezynfekujących, kosmetyków, czy ręczników. W większych łazienkach możemy zastosować meble zarówno wiszące jak i wolnostojące, które składają się z półek, szuflad oraz koszy na bieliznę. Szafki z metalowymi koszami na bieliznę pozwalają nam zachować porządek również w rzeczach do prania.

Różne szafki łazienkowe naszej produkcji z płyty 18mm

Aby zachować ład i harmonię w naszej oazie relaksu powinniśmy zdecydować się na taką samą szerokość zarówno szafek wiszących jak i stojących. W łazienkach zazwyczaj rządzi kolor biały, gdyż on optycznie powiększa łazienkę, a także sprawia, że pomieszczenie jest czyste i świeże. W łazienkach przechowujemy wiele przedmiotów, począwszy od kosmetyków i środków dezynfekujących, a skończywszy na bieliźnie i ręcznikach. Materiał, z którego są wykonane szafki łazienkowe powinien być odporny na wilgoć i przebarwienia - i takie niewątpliwie są szafki zaprezentowane przez nas. Ponadto szafki są jednorodnej struktury, co ułatwia ich czyszczenie oraz chroni przed dostaniem się bakterii. Połączenie koloru białego z wenge podkreśli unikalność naszej łazienki. Ciemny brąz sprawi, że w łazience będzie ciepły i przyjemny klimat, zaś biały sprawi, że nasza łazienka będzie zawsze czysta i świeża.

Szafki występują w różnych wymiarach, dlatego z łatwością dobierzemy odpowiednią do swojego pomieszczenia. Ponadto wszystkie szafki serii ecoline są utrzymane w podobnej konwencji, dlatego możemy skompletować ciekawe umeblowanie, które umożliwi nam zachowanie ładu w naszej łazience. Zaprezentowane meble są kwintesencją funkcjonalności, klasyki oraz estetyki.

Sprawdź naszą ofertę na meble do pokoju, salonu i sypialni!

Szafy na ubrania meble do sypialni garderoby do przedpokoju