Meble do łazienki szafki słupki stojące i wiszące różne kolory również w połysku

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe pomagają nam utrzymać porządek, a także ułatwiają wykonywanie wszelkich czynności. W kategorii szafki łazienkowe znajdziecie Państwo różnego typu meble do łazienki, a mianowicie szafki wolnostojące, wiszące, pod umywalkę oraz słupki. Każda z szafek jest wykonana z obustronnie laminowanej płyty o grubości 18 mm. Ponadto krawędzie każdej są oklejone obrzeżem ABS. Takowe obrzeże charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na ścieranie oraz wilgoć. Meble w łazience pozwalają nam utrzymać porządek oraz ład w łazience. Ponadto szafki w łazience są wyznacznikiem stylu naszego buduaru, a także tworzą klimat i charakter łazienki.

Mamy do wyboru szafki w kolorach matowych lub w połysku. Klasyczne barwy na pewno wkomponują się do każdej aranżacji naszej oazy relaksu i spokoju.

W małych łazienkach zdecydowanie lepiej sprawdzą się szafki wiszące, gdyż pozwolą one zagospodarować choć trochę wolnej przestrzeni nie rezygnując przy tym z mebli, które umożliwią nam przechowywanie różnych środków dezynfekujących, kosmetyków, czy ręczników. W większych łazienkach możemy zastosować meble zarówno wiszące jak i wolnostojące, które składają się z półek, szuflad oraz koszy na bieliznę. Szafki z metalowymi koszami na bieliznę pozwalają nam zachować porządek również w rzeczach do prania.

Różne szafki łazienkowe naszej produkcji z płyty 18mm

Aby zachować ład i harmonię w naszej oazie relaksu powinniśmy zdecydować się na taką samą szerokość zarówno szafek wiszących jak i stojących. W łazienkach zazwyczaj rządzi kolor biały, gdyż on optycznie powiększa łazienkę, a także sprawia, że pomieszczenie jest czyste i świeże. W łazienkach przechowujemy wiele przedmiotów, począwszy od kosmetyków i środków dezynfekujących, a skończywszy na bieliźnie i ręcznikach. Materiał, z którego są wykonane szafki łazienkowe powinien być odporny na wilgoć i przebarwienia - i takie niewątpliwie są szafki zaprezentowane przez nas. Ponadto szafki są jednorodnej struktury, co ułatwia ich czyszczenie oraz chroni przed dostaniem się bakterii. Połączenie koloru białego z wenge podkreśli unikalność naszej łazienki. Ciemny brąz sprawi, że w łazience będzie ciepły i przyjemny klimat, zaś biały sprawi, że nasza łazienka będzie zawsze czysta i świeża.

Szafki występują w różnych wymiarach, dlatego z łatwością dobierzemy odpowiednią do swojego pomieszczenia. Ponadto wszystkie szafki serii ecoline są utrzymane w podobnej konwencji, dlatego możemy skompletować ciekawe umeblowanie, które umożliwi nam zachowanie ładu w naszej łazience. Zaprezentowane meble są kwintesencją funkcjonalności, klasyki oraz estetyki.

Sprawdź naszą ofertę na meble do pokoju, salonu i sypialni!

Szafy na ubrania meble do sypialni garderoby do przedpokoju