Ogrzewane rękawice narciarskie GLovii GS9 z naturalnej skóry bydlęcej

Ogrzewane rękawice narciarskie GLovii GS9 z naturalnej skóry bydlęcej

GS9 Glovii - obsługa smartfona i ekranów dotykowych

Podczas pobytu na stoku każdy z nas jest bardzo dobrze ubrany i wszystkie zamki w ubraniach są zamknięte. Ta sama sytuacja dotyczy rękawic narciarskich, które są odpowiednio założone i zapięte. Dlatego irytującą czynnością jest zdejmowanie nich, aby sprawdzić czy ktoś do nas nie dzwonił lub żeby ustawić parametry w różnych aplikacjach. Z tymi rękawicami Glovii GS9 nie musisz się o to martwić. Włókna przewodzące w kciuku i palcu wskazującym pozwalają na obsługę ekranów dotykowych bez zdejmowania rękawiczek.

Rękawice narciarskie Glovii GS9 największe zalety

Na początku sprawdźmy jak dopasować rozmiar rękawic narciarskich do swojej dłoni? Poniżej przedstawiamy tabelkę, która wskazuje jaka długość dłoni zmieści się w danym rozmiarze rękawicy. Mierząc długość swojej dłoni dowiesz się, który produkt będzie dla Ciebie idealny.

A jak działają ogrzewane rękawice firmy Glovii? Jest to unikalne rozwiązanie ponieważ w rękawicach zastosowano element grzewczy wykonany z włókien węglowych, które dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Fale podczerwieni nie nagrzewają powietrza tylko przedmioty wokół. Dlatego praktycznie całe ciepło trafia do Twoich dłoni. Rękawice narciarskie zostały zaprojektowane głównie dla sportowców spędzających wiele czasu na zimnym powietrzu. Zachowując ciepło w dłoniach mamy większość sprawność ruchową i precyzję w rękach.

Bateria, która zasila element grzewczy w rękawicach GS9 Glovii ukryta jest w zamykanej kieszeni. Daje to większą wygodę podczas użytkowania każdego dnia. Ustalmy fakt, że każda rękawica posiada swój własny, odłączany akumulator Li-Poly, który zapewnia długi czas pracy systemu ogrzewania. Bateria o parametrach 2100mAh (15,54Wh) wytrzymuje do 6 godzin pracy przy najwyższym poziomie ogrzewania. Pamiętajmy o tym, że mamy do dyspozycji 3 poziomy ogrzewania: 33% (LO/34°C/93°F), 66% (MED/39°C/102°F), 100% (HI/44°C/111°F). W razie ocieplenia ogrzewanie można również wyłączyć całkowicie oszczędzając tym samym naładowanie akumulatorów. Baterie są odpinane, więc w celu naładowania wystarczy wyjąć akumulator z kieszeni i podłączyć go pod ładowarkę sieciową, która jest w zestawie.


Jaki rozmiar rękawic Glovii GS9 wybrać?

Dane techniczne:

Bateria: 2100mAh (15,54Wh), Li-Poly
Wskaźnik pojemności: wbudowany
Element grzewczy: włókno węglowe 8W 
Rozmieszczenie: element grzewczy umieszczony jest na całym obwodzie dłoni
Tryby pracy: 33% (LO/34°C/93°F), 66% (MED/39°C/102°F), 100% (HI/44°C/111°F)
Czas pracy: 6h (LO), 3h (MED), 2h (HI)
Obsługa ekranów dotykowych: tak, palcem wskazującym
Materiał: zewnętrzny: 40% skóra naturalna, 60% nylon, podszewka: 100% poliester
Ładowarka sieciowa: 8.4V, 1A
Rozmiary: S, M, L, XL
Waga bez baterii: 270g
Waga z baterią: 450g

Zawartość zestawu:

- ogrzewane rękawice narciarskie Glovii GS9
- 2x bateria 2100mAh
- ładowarka sieciowa
- zestaw przejściówek (EU, UK, US)
- wygodny pokrowiec
- ładne opakowanie prezentowe
- 2 letnia gwarancja Glovii
- instrukcja obsługi