Pojemniki na żywność plastikowe organizery na rzeczy

Pojemniki na żywność plastikowe organizery na rzeczy

Czasami nawet w szafie albo lodówce panuje nie ład. Dlatego najlepiej posegregować rzeczy umieszczając je w specjalnie do tego przygotowanych plastikowych pojemnikach. W naszej ofercie przygotowaną przez francuską firmę EDA znajdziecie Państwo pojemniki na żywność, pojemniki na rzeczy osobiste idealne do szafy oraz skrzynie na kółkach do przechowywania pod łóżkiem.

Pojemniki na żywność

Możemy podzielić je ze względu na kształt, wysokość i pojemność. W przypadku mniejszych lodówek i szafek warto wybrać te o małej wysokość. Z łatwością wsuniesz je na każdą półkę i ustawisz jeden na drugim na sobie oszczędzając dużo miejsca. Wyższe pojemniki najlepiej wykorzystać do przechowywania dużej ilości zup, sałatek oraz zestawów obiadowych, które zostały po świętach lub po imprezie. Pojemnik z jedzeniem możesz schować do plecaka, zabrać na wycieczkę szkolną lub wyjazd na piknik. Pojemniki o większej pojemności zostały wyposażone w mocne uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie, np dużej ilości gotowanych ziemniaków lub rosołu.

Plastikowe pojemniki na żywność z pokrywą szczelnie zamykane EDA Francja

Na powyższym zdjęciu przedstawiliśmy całą gamę pojemników Saver Box przeznaczonych do przechowywania żywności. Są szczelnie zamykane, najlepsze do umieszczenia w lodówce lub chłodziarce.
Prostokątna wersja jest doskonała do sałatek i półproduktów. Najmniejsze pojemniki z tej serii to doskonałe pudełko na owoce lub słodycze. Pojemnik SAVER o pojemności 0,25L to doskonałe miejsce na żelki lub cukierki.

Pojemniki do wszystkiego Multibox

Ta seria produktów to pojemniki, które możesz wykorzystać wszędzie! Wysokie, niskie, okrągłe, kwadratowe lub prostokątne, wybierz odpowiedni dla swoich rzeczy. Sprawdzą się w dużych lodówkach jako pojemniki na jedzenie. Doskonale nadają się do szafek kuchennych jako zbiorniki na mąkę lub makarony. Dzięki nim ułożysz swoje pamiątki i rzeczy osobiste w szafie lub poukładasz bieliznę w garderobie. Wyposażone w uchwyty można je łatwo przenieść, wstawić lub wystawić nawet gdy są w pełni obciążone. Te największe, których pojemność przekracza 50 litrów zostały wyposażone w kółka jezdne. Możesz je wykorzystać do przechowywania sezonowej odzieży, butów lub za małych ubrań.

Plastikowe pojemniki uniwersalne z pokrywą i uchwytami zamykane EDA Francja

Skrzynie pod łóżko

A teraz co zrobić kiedy brakuje miejsca w szafie? Można wynieść co nie co do piwnicy, lecz tam nasze rzeczy nie są pod ręką. Dlatego fajnym rozwiązaniem są pojemniki na kółkach, które możesz wsunąć pod łóżko lub umieścić np. na korytarzu. Mleczna obudowa nie ukazuje całości zawartości. Dzięki nim możesz zwolnić miejsce w szafie i wykorzystać pustą przestrzeń pod łóżkiem. A w razie zapotrzebowania wyjąć szybko to co potrzebujesz. Skrzynie na kółkach to również świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Każdy z nas wie z doświadczenia, że dzieci lubią przenosić zabawki ze swojego pokoju np. do salonu. Uwielbiają bawić się w obecności rodziców, tam gdzie toczy się życie. A Ta zawsze na koniec dnia i tako codziennie musisz zbierać te małe bibeloty i przenosić z powrotem do pokoju. Dlatego fajnym rozwiązanie okazuje się być plastikowa skrzynia na kółkach z pokrywą. Bardzo pojemna, zamykana i mobilna. Wystarczy wrzucić zawartość i odjazd do pokoju na swoje miejsce. Jednym zdaniem jest to oszczędność, czasu, nerwów i kręgosłupa! No i nasza pociecha również będzie zadowolona, ponieważ dzięki wystawionej na środku skrzyni łatwo będzie jej podjąć decyzję o posprzątaniu swoich zabawek.

Skrzynie pod łóżko na kółkach dużej pojemności pojemniki na zabawki

Przykładowe zastosowanie skrzyni jako organizer na zabawki w pokoju dziecięcym lub skrzynia pod łóżko w pokoju rodziców.

Skrzynie na kółkach doskonałe na zabawki i rzeczy osobiste do sypialni i pokoju dziecięcego