RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Brodzik dmuchany Rybka 124 x 109 x 71 cm Zobacz większe

Brodzik dmuchany Rybka z daszkiem dla dzieci basen 124 x 109 x 71 cm INTEX 57109

INTEX 57109

Nowy produkt

Śliczny dmuchany brodzik dla dzieci między 1-3 rokiem życia. Produkt jest tak ładny, że nie wiadomo od czego zacząć. Możesz go postawić na tarasie, w ogrodzie lub też w pokoju po zakończonym sezonie kąpielowym. Pompowane dno sprawia, że każde podłoże jest wygodne. Tylne okienko z siatką to dodatkowa atrakcja dla malucha. Całość w kształcie paszczy ryby dodaje jeszcze więcej uroku. Małe dzieci mogą wejść do środka i bezpiecznie się bawić. Miękkie, dmuchane ścianki to doskonałe oparcie, a całość tworzy zadaszoną konstrukcję. Możemy w nim spędzać czas w słoneczne dni i miło się pluskać bądź zabrać ulubione zabawki i stworzyć dmuchany kojec.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pompowane dnoTak
Rodzaj basenudmuchany
Kształt basenuowalny
Średnica basenumiędzy 1-1,5m
Wysokość basenu10-25cm
Wiek użytkownika1-3 lat

Więcej informacji

Wykonany z mocnego tworzywa PVC jest materiałem sprawdzonym i bezpiecznym dla dzieci, który nie powoduje alergii. Górna część obręczy, ta nad którą znajdują się rybie oczy jest także brzegiem daszku przeciwsłonecznego. Dzieci na pewno nie będą chciały szybko wyjść z wody, a taka osłona przed promieniami słonecznymi na pewno im się przyda. W tylnej części rybki znajduje się nieduże okienko, przez które można obserwować to, co dzieje się za basenem. Takie miejsce zabaw na pewno w padnie w oko każdemu dziecku, ponieważ pięknie prezentuje się w swojej całej okazałości.

Specyfikacja:

Wymiary: 124 x 109 x 71 cm
Materiał: PVC
Waga: 2 kg
Grubość PVC: 0,25 mm
Pojemność basenu: 53 litry
Wysokość poziomu wody: 15 cm
Zalecany wiek: od 1 do 3 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: