RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Brodzik dmuchany z daszkiem Biedronka 91 x 84 cm Zobacz większe

Brodzik dmuchany z daszkiem Biedronka 91 x 84 cm dla małych dzieci Bestway 52181

Bestway 52181

Nowy produkt

Brodziki dla dzieci to małe baseny, które możemy rozstawić choćby na tarasie. Pluskanie na świeżym powietrzu przyniesie maluchowi wiele radości. Jego wymiary to 91 x 84 cm a pojemność wynosi 23 litry wody. Prezentowany model firmy Bestway w postaci biedronki posiada daszek chroniący maluszka przed działaniem promieni słonecznych. Brodzik dmuchany pozwoli na bezpieczne pluskanie się nawet najmłodszym członkom naszej rodziny. Dodatkową zaletą jest kolorowy daszek, który nie tylko nadaje walor estetyczny, ale również chroni nasze maleństwo przed nadmiernym promieniowaniem słońca.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pompowane dnoTak
Rodzaj basenudmuchany
Kształt basenuokrągły
Średnica basenumniej niż 1metr
Wysokość basenu10-25cm

Więcej informacji

Do basenu została dołączona łatka naprawcza. Basenik waży zaledwie kilogram i został wykonany z mocnego PVC o grubości 0,22 mm. To ilość optymalna przy dzieciach nie starszych niż 3 lata. Prezentowana dmuchana zabawka składa się z dmuchanej podstawy w postaci okręgu. Posiada pompowaną podłogą żeby maluszek czuł się wygodnie i jeszcze bardziej bezpiecznie. Zamontowane 3 dmuchane słupki są podstawą dla daszku w postaci biedronki. Ładna kolorystyka i uśmiechnięta, wesoła biedronka sprawia, że maluszek czuje się jak w bajce.

Cechy produktu:

Wymiary: 91 x 84 cm
Materiał: PVC
Waga: 1 kg
Grubość PVC: 0,22 mm
Pojemność basenu: 23 litry
Zalecany wiek: do 3 lat
Pompowane dno: tak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: