RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stacja pogody meteorologiczna bezprzewodowy termometr Mesko MS 1177

MS 1177

Nowy produkt

Nowoczesnym rozwiązanie do pomiaru temperatury w pomieszczeniu i na zewnątrz jest bezprzewodowa stacja pogody meteo marki Mesko. Stacja pogodowa MS 1177 pozwoli na bieżąco kontrolować zmiany aury i temperatur, co może stanowić podpowiedź, jak będzie wyglądał nasz dzień. Dzięki dodatkowym funkcjom jest to bardzo przydatne urządzenie dla każdego z nas! Oferowana przez nas stacja pogodowa wyposażona została w sondę, która umożliwia odczyt temperatury zewnętrznej i wewnętrznej. Temperatura wyświetlana jest zarówno w stopniach Celsjusza, jak i Fahrenheita. Co więcej, stacja wyświetla również poziom wilgotności zewnętrznej i wewnętrznej, co z pewnością doceni każdy alergik. Na kolorowym wyświetlaczu znajduje się też poziom ciśnienia. Stacja pogodowa wygląda bardzo nowocześnie i stylowo, dzięki czemu ciekawie zaprezentuje się w każdym wnętrzu.

Więcej szczegółów


111.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wyświetlacz podzielony jest na część poświęconą odczytom wewnętrznym i osobno zewnętrznym oraz środkową część, na której widzimy zilustrowaną pogodę za oknem, godzinę oraz datę z podziałem na dzień i miesiąc. To prawdziwa oszczędność miejsca, jeśli jeden produkt pełni tyle funkcji. Dodatkowo możemy ustawić alerty, które ostrzegą nas o wysokich/niskich temperaturach oraz wykorzystać stację jako budzik. Alarm ma trzy ustawienia, które różnią się częstotliwością wydawanych dźwięków oraz opcję „drzemki”, która jednocześnie pomoże ustawić odpowiedni poziom oświetlenia lub je całkowicie wyłączyć. To profesjonalne urządzenie niekoniecznie dla profesjonalistów, którzy chcą być na bieżąco ze zmieniająca się za oknem pogodą.

Cechy produktu:

- kolorowy wyświetlacz cyfrowy
- wymiary urządzenia 9,2 x 2,8 x 22,4 cm
- odczyt temperatury zewnętrznej i wewnętrznej
- odczyt wilgotności zewnętrznej i wewnętrznej
- odczyt ciśnienia
- prognoza pogody
- wyświetlanie cyklu księżyca
- wyświetlanie godziny i daty
- alarmy 2-czasowe
- alerty o 2 temperaturach
- wyświetlanie temperatury w stopniach Celsjusza i Fahrenheita
- 1 sonda zasilana bateryjnie 2xAAA
- urządzenie zasilane bateryjne 2xAA i sieciowo 220-240V 50/60Hz

22 Inne produkty w tej samej kategorii: