RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Jeździk grawitacyjny dla dzieci koła kauczukowe świecące LED kierownica

Nowy produkt

Jeździk grawitacyjny wprowadza się w ruch tylko i wyłącznie przy użyciu kręcenia na przemian kierownicą prawo i lewo. Wystarczy delikatnie nią poruszać już jedziesz. Kierownica posiada zakres ruchu w 360 stopniach, co umożliwia kierunek jazdy do przodu oraz do tyłu. W porównaniu do tradycyjnych pojazdów jeździk nie wymaga pracowania nogami, dziecko nie musi się odpychać, dlatego nawet najmniejszy maluch poradzi sobie z jazdą. Jeździk wytrzyma maksymalne obciążenie aż do 120kg. Jest to świetna zabawa zarówno dla najmłodszych dzieci jak i starszych. Przednie oraz tylne koła posiadają wbudowane diody LED, które świecą podczas jazdy i nie wymagają ładowania. Efekt świetlny dodaje to dużej frajdy do zabawy oraz podnosi bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Koła wykonane są z kauczuku, dlatego dziecko może poruszać się jeździkiem również w domu. Koła są ciche i nie rysują podłogi. Łącznie produkt posiada 6 kółek, co sprawia że jest stabilny oraz bezpieczny.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


65.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 1 roku

Więcej informacji

Cechy produktu:

NAPĘDZANY SIŁĄ MIĘŚNI – ruch odbywa się za pomocą kręcenia na przemian kierownicą prawo / lewo. Zakres obrotu kierownicy to 360 stopni. W porównaniu do tradycyjnych pojazdów jeździk nie wymaga ingerencji nóg, dziecko nie musi się odpychać w żaden sposób, dlatego nawet najmniejszy maluch poradzi sobie z jazdą. Jeździk umożliwia jazdę do przodu oraz do tyłu.

ŚWIECĄCE KÓŁKA - przednie oraz tylne koła posiadają wbudowane diody LED, które świecą podczas jazdy (nie wymagają ładowania). Dodaje to dużej frajdy maluchowi, ale również podnosi bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów – dziecko jest widoczne na chodniku. Kółka wykonane zostały z kauczuku, są ciche oraz nie rysują podłogi, dlatego dziecko może poruszać się jeździkiem również w domu.

BEZPIECZNY - posiada wyprofilowane siedzonko z delikatnym podwyższeniem, które sprawia, że dziecko nie wyślizgnie się z niego podczas jazdy. Dodatkowo w miejscu gdzie kładzione są stopy znajdują się antypoślizgowe nakładki, które zapewniają bezpieczne poruszanie się pojazdem. Drążek kierowniczy został także zabezpieczony pianką, tak by dziecko nie obijało się o niego podczas jazdy.

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE DO 120 KG - jeździk posiada szerokie siedzisko, które pozwoli na komfortową jazdę zarówno dla najmłodszych dzieci jak i dorosłych. Jego maksymalne obciążenie to aż 120kg. Jeździk doskonale sprawdzi się w każdej rodzinie i będzie świetną rozrywką dla rodzica oraz dziecka.

1. KIEROWNICA O ZAKRESIE 360 STOPNI
2. ANTYPOŚLIZGOWE STOPKI
3. PROFILOWANE SIEDZISKO
4. KAUCZUKOWE KOŁA

Jeździk grawitacyjny dla dzieci koła kauczukowe świecące LED kierownica
 
Specyfikacja:

Kolor: różowy lub niebieski
Wiek: od 1 roku
Materiał jeździka: ABS
Materiał kółek: kauczuk
Maksymalne obciążenie: 120kg
Wymiary (dł/szer/wys): 78/33/40cm
Waga zestawu: 3kg
Waga z opakowaniem: 3,25kg

21 Inne produkty w tej samej kategorii: