RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mały dozownik pływak do dozowania chemii basenowej tabletek Bestway 58210

58210 Bestway

Nowy produkt

Pływak z dozownikiem do rozpuszczania preparatów oczyszczających wodę w basenie. Pływak posiada regulację intensywności dozowania chemii czyszczącej. Jest to nieodłączny element wyposażenia każdego basenu ogrodowego. Bez stosowania dozownika i Multitabletek w wodzie rozmnożą się bakterie i zakwitną zielone glony. Należy włożyć do niego kilka sztuk tabletek i wrzucić go do basenu. Pływając po tafli wody będzie powoli rozpuszczał tabletki z chemią.

Więcej szczegółów


13.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

Kontrola siły dozowania: Tak
Chemia w zestawie: Nie
Przeznaczenie: Tabletki 2,5 cm

Dozownik z tabletkami powinien cały czas być umieszczony w basenie. Wyjmujemy go tylko na czas kąpieli. Bez stosowania dozownika z tabletkami woda zrobi się zielona. W zależności od rozmiaru basenu w dozowniku należy umieścić kilka Multitabletek. Wystarczy odkręcić górne wieczko i uzupełnić stan chemii. W dolnej części dozownika znajduje się pokrętło regulujące przepływ wody przed dozownik. W ten sposób możemy regulować ilość uwalnianego chloru do wody. Jeśli w basenie wyczuwasz zbyt intensywny zapach chloru, należy skręcić pokrętło w dozowniku zmniejszając szczeliny przez które uwalniana jest chemia.

26 Inne produkty w tej samej kategorii: