RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kolorowe kółka do fotela biurowego kauczuk PU trzpień 11mm komplet 5 sztuk

Nowy produkt

Kółka przeznaczone do foteli biurowych, gamerskich, obrotowych czy do biurek. Pasują do większości producentów krajowych i zagranicznych. Zastosowanie kauczuku powoduje, że podłoga nie jest narażona za zarysowania. Podwójne kółka sprawiają, że podłoże jest bezpieczne, a poruszanie się nimi jest ciche oraz komfortowe. Dodatkowo nie ślizgają się po nawierzchni i możemy kontrolować kierunek ruchu fotela. Zaprezentowany model pochodzi od czołowego producenta krajowego, co gwarantuje ich jakość i trwałość. W zestawie znajduje się 5 kółek wybranego koloru. Średnica trzpienia wynosi 11mm. Montaż odbywa się na "klik", wystarczy je wcisnąć w podstawę fotela.

Więcej szczegółów


10.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Średnica trzpienia11 mm

Więcej informacji

NIE RYSUJĄ NAWIERZCHNI - kółka wykonane są z kauczuku co sprawia, że podłoga nie jest narażona za zarysowania, a dywan pozostaje w stanie nienaruszonym. Wyklucza to również korzystanie z uciążliwych podkładek, które nie są łatwe w utrzymaniu czystości, a po pewnym czasie wyglądają nieestetycznie.

CICHE - w porównaniu do zwykłych kółek nasze kółka są ciche i nie ślizgają się. Podczas przemieszczania się jesteśmy w stanie w pełni zapanować nad kierunkiem oraz intensywnością ruchu. Jeżdżenie po podłodze jest komfortowe i ciche.

UNIWERSALNE - w zestawie znajduje się 5 kółek, które umożliwią wymianę całej, pięcioramiennej podstawy fotela. Przeznaczone do foteli biurowych, gamingowych, obrotowych oraz do biurek. Komplet pasuje do większości foteli dostępnych na rynku o średnicy trzpienia 11mm. Montaż na "klik" jest łatwy i szybki, wystarczy wcisnąć trzpień.

4 KOLORY - do wyboru oferujemy kółka białe, czarne, niebieskie oraz czerwone

Specyfikacja kółek:

Kolor do wyboru: biały / czarny / czerwony / niebieski
Materiał: kauczuk - PU
Średnica kółek: 5cm
Waga zestawu: 0,45kg
W zestawie: komplet 5 kółek

Kolorowe kółka do fotela biurowego kauczuk PU trzpień 11mm komplet 5 sztuk

14 Inne produkty w tej samej kategorii: