RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Czyściciel stóp wycieraczka z wodą pod drabinkę basenową INTEX 29080

INTEX 29080

Nowy produkt

Każdy kto posiada już doświadczenie z basenami ogrodowymi wie, że czasami nie uda się uchronić wody przez zanieczyszczeniem. Mówimy tutaj o przyklejającej się trawie i liściach do naszych stóp po wyjściu z basenu. Nie ma tego problemu kiedy wejdziemy do basenu, popływamy dłuższy czas i kończymy kąpiel. Problem pojawia się przy wielokrotnym wchodzeniu i wychodzeniu z wody, wtedy kiedy mamy wilgotne stopy i wszystko się przykleja. Dlatego firma Intex przygotowała wodną wycieraczkę, którą przystawiamy do drabinki. Posiada ona specjalne wcięcia i pasuje do rozstawu nóg drabinki.

Więcej szczegółów


35.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Czyli zanim wejdziemy na drabinkę, obmywamy nogi z zabrudzeń i wchodzimy do basenu. Antypoślizgowe dno wycieraczki niweluje ryzyko poślizgnięcia się. Korzystające z niej możemy jednocześnie przytrzymać się drabinki. Taka wodna wycieraczka wydłuża żywotność filtrów w pompie i nasze kąpielisko pozostaje czyste.

Dane techniczne:

Wymiary: 56 x 49 x 9 cm
Waga: 0,51 kg
Kompatybilność: wszystkie drabiny Intex

Zalety produktu:

- zadba o czystą wodę
- usuwa bród ze stóp
- antypoślizgowe dno
- łączy się z drabinami Intex

30 Inne produkty w tej samej kategorii: