RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Świąteczny witraż Mikołaj na okno dwustronny świecący LED 3D ozdoba dekoracja

M7117224

Producenta

Świecący Mikołaj czyli dwustronny witraż na okno z podświetleniem LED jest świetnym rozwiązaniem na udekorowanie domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przepiękne grawerowane świecidełko rozświetli przestrzeń i przyczyni się do budowania świątecznego nastroju w domu. Witraż ma 6 światełek LED, które rozświetlają Mikołaja w niesamowity sposób. Każde miejsce, w którym go powiesimy nabierze uroku. Zestaw jest wyposażony w przeźroczystą przyssawkę zamontowaną przy pojemniczku na baterie, która świetnie się przyczepia do powierzchni szklanych i plastikowych. Zasilanie bateryjne eliminuje niebezpieczeństwo zwarcia instalacji elektrycznej. Urządzenia nie trzeba wyłączać gdy nas nie ma w domu, ponieważ witraż nie nagrzewa się. Diody LED nie pobierają dużej ilości energii, dzięki czemu jeden zestaw baterii starcza na długi czas świecenia.

Więcej szczegółów


19.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DWUSTRONNY 3D – ozdoba jest dwustronna, dzięki czemu powieszona na oknie będzie pięknie się prezentować na zewnątrz jak i we wewnątrz. Plansza witrażowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego z nadrukiem wykonanym metodą laserowego grawerowania.

NA BATERIE – witraż zasilany jest bateriami, dzięki czemu nie musimy martwić się o dostępność źródła zasilania. Świecącą ozdobą można praktycznie udekorować każdą powierzchnię np. okno, również w niestandardowych miejscach – bez kabli i przedłużaczy.

WSZECHSTRONNY – witraż ma wiele zastosowań, może służyć jak ozdoba świąteczna, a także jako lampka nocna tworząca nastrojowy klimat. Świecidełko sprawdzi się np. w dziecięcym pokoju.

ŁATWY W MONTAŻU - do zawieszenia ozdoby służy przeźroczysta przyssawka zamontowana na pojemniczku na baterie. Jest sprytnie schowana i praktycznie nie widoczna. co nie koliduje w dekoracji.

Specyfikacja choinki:
 
Barwa światła: biała ciepła
Wzór na witrażu: Mikołaj
Ilość lampek w taśmie LED: 6
Zasilanie baterie: 3 x AAA (brak w zestawie)
Wymiary witrażu: 17 x 11,5 x 1,5cm
Długość kabla: 19 cm
Wymiary opakowania: 18 x 12,5 x 4,5 cm
Waga: 108 g
Waga w opakowaniu: 121 g

Zawartość zestawu:

- witraż Mikołaj
- przyssawka

29 Inne produkty w tej samej kategorii: