RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchane SPA Hawaii 140 AirJet oraz 8 dysz masujących 180 x 180 x 71 cm Bestway 60031

Bestway 60031

Nowy produkt

Prezentujemy niezwykłe jacuzzi z masażem i podgrzewaczem wody. Zbiornik ma kształt 4-kąta i wyprodukowała go firma Bestway. Teraz w swoim własnym ogrodzie lub pokoju może stanąć dmuchane Spa z jacuzzi w roli głównej. Więc jeśli basen ogrodowy Ci się znudził, to zapraszamy na masaż bąbelkami powietrza w ciepłej wodzie. Zbiornik tego jacuzzi pomieści nawet 6 osób. Spa o wymiarach 180 x 180 x 71 cm wykonano z mocnego PVC w stonowanej kolorystyce. Gdy już wejdziesz do Spa otoczą cię relaksujące bąbelki i masujące strumienie wody. Ten model jacuzzi Hawaii Bestway charakteryzuje je 140 otworów wypuszczających podgrzewane bąbelki oraz 8 nastawnych dysz do masażu wodnego.

Więcej szczegółów


3,899.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Ilość osób sześcioosobowy

Więcej informacji

Możesz także podgrzać wodę w zbiorniku do 40 st. Celsjusza. Dodatkową zaletą Spa, jest jego prosta obsługa. Przejrzysty panel sterujący LCD pozwala łatwo ustawić to na co mamy ochotę. Mając dmuchane SPA z masażem i podgrzewaczem wody możesz się relaksować nie tylko latem. Z powodzeniem, takie jacuzzi może stać w pokoju lub w garażu. Dzięki firmie Bestway budowa spa nie musi być czasochłonna i kosztowna. Lay-Z-Spa model Hawaii to nowoczesne nadmuchiwane spa z jacuzzi, które jest mobilne i możesz je rozłożyć praktycznie w dowolnym miejscu. Technologia Tri-Tech to gwarancja trwałości tkaniny zewnętrznej. Prezentowane spa posiada zintegrowany system masażu wodnego. Zyskujesz prawdziwy hydromasaż i relaks, jak w prawdziwym SPA. Możemy kontrolować przepływ bąbelków, ustawić odpowiednie dla siebie kierunki wylotów dysz masujących oraz kontrolować temperaturę wody. Wspomaga go także niezależny system filtracji wody, zintegrowany również z basenem. Aby woda w jacuzzi była ciepła producent wymyślił szybki system jej podgrzewania. Kontrolowany przez panel sterowania. W zestawie znajdziecie pompę, która pozwala szybko rozstawić urządzenie i przygotować je do działania. Czas rozstawienia kompletu wynosi około 1 godzinę.

Elektromagnetyczny system zmiękczający

Zmniejsz problematyczną twardość wody w basenie, która często powoduje osad na ściankach basenu oraz podrażnienie skóry. Tak działa system Clear Soft Softening System Bestway. Wystarczy aktywować funkcję zmiękczania wody na panelu kontrolnym Twojego SPA, a efektywne elektromagnetyczne zwoje zmiękczą wodę, które przez nie przepływa. Pole elektromagnetyczne otaczające rurę do której trafia woda zmienia jej charakterystykę. Zmiękczona woda trafia z powrotem do SPA. Dodatkowo, system ten jest bezobsługowy i nie generuje kosztów. Nie posiada żadnych urządzeń mechanicznych oraz nie wymaga konserwacji.

8 dysz HydroJet nastawiasz i kontrolujesz

Poprzez obrót dyszy możesz zmienić siłę masażu, a do tego ustawiasz dyszę w jakim kierunku chcesz. Wszystkie 8 dysz HydroJet są w pełni ustawialne. Wystarczy skierować otwór dyszy w dowolnie wybrany przez siebie kierunek. Obkręcając dyszę zmienisz siłę z jaką wypuszczane są bąbelki. Możesz użyć dysze HydroJet dzieląc się luksusem masażu z innymi osobami korzystającymi ze SPA, lub gdy jesteś sam - skierować wszystkie dysze na siebie dla głębokiego, relaksującego, prywatnego masażu.
 
AirJet Massage 140 otworów czyli odpłyń na chmurce bąbelków

Dzięki Bestway AirJet Massage relaks w spa będzie jeszcze bardziej przyjemny. Kojące dla Twojego ciała i relaksujące dla Twojej duszy bąbelki to prawdziwa atrakcja. Wystarczy wcisnąć przycisk Lay-Z-Massage na panelu kontrolnym Twojego SPA aby uaktywnić otaczającą Cię, masującą przyjemność!
 
Konstrukcja I-BEAM

Lay-Z-SPA I-beam to trwałość i stabilność! Jest zaprojektowana aby zapewnić pełną stabilność przy jednoczesnym zachowaniu komfortu. Spa Bestway zachowuje swój kształt bez znaczenia ile razy zostało napompowane i rozstawione. 48 podłużnych profili łączy ścianę wewnętrzną z zewnętrzną zapewniając wytrzymałość całego SPA.

 
Główne cechy SPA:

- od 4 do 6 dorosłych osób
- certyfikat jakości CE/EMC/GS
- system masażu wodnego 8 dyszami wodnymi HydroJet Pro™ (bicze wodne)
- dodatkowy system masażu bąbelkami 140 otworów AirJet™
- łatwy w obsłudze panel sterowania
- system zmiękczania wody ClearSoft™
- wbudowany podgrzewacz wody i pompa filtrująca
- miękka, zaizolowana podłoga
- pokrywa zabezpieczająca zapinana na klipsy
- dozownik chemii oraz filtr papierowy w zestawie
- bąbelkowa mata zabezpieczająca spód
- filtr do SPA IV w zestawie
- instrukcja polska

Dane techniczne:

Wymiary: 180 x 180 x 71 cm
Materiał: TriTech™ 3 warstwowy
Zasilanie pompy: 220 -240 V
Wydajność pompy: 1325 litrów na godzinę
Waga: 58,1 kg
Pojemność: 795 litrów
Maksymalna temperatura: 40°C
Szybkość ogrzewania: ok 1,5° - 2°C / godz
Pobór mocy podgrzewacza: 2060 W przy 20°C
Zalecany wiek: osoby dorosłe
Ilość osób: 4 - 6

30 Inne produkty w tej samej kategorii: