RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchane SPA z podświetleniem LED 201 x 80 cm Lay-Z Spa Maldives Bestway 60033

Bestway 60033

Nowy produkt

Prezentujemy niezwykłe jacuzzi z masażem i podgrzewaczem wody oraz podświetleniem LED w 7 różnych kolorach. Zbiornik ma kształt 4-kąta o wymiarach 201 x 201 x 80 cm. Dzięki Maldives Bestway #60033 teraz w swoim własnym ogrodzie lub pokoju może stanąć dmuchane Spa z jacuzzi w roli głównej. Więc jeśli basen ogrodowy Ci się znudził, to zapraszamy na masaż bąbelkami powietrza AirJet ze 180 dysz oraz hydromasaż 8 dysz HydroJet. Zbiornik tego jacuzzi pomieści nawet 7 osób. Spa wykonano z mocnego PVC w naturalnej kolorystyce. Gdy już wejdziesz do Spa otoczą cię relaksujące bąbelki i masujące strumienie wody, które możesz regulować i ukierunkować. Ta dmuchana wanna posiada pompowane, miękki leżaki z zagłówkami dla dwóch osób. Dzięki nim możesz przyjąć pozycję na pół leżącą. Dmuchane leżaki możesz odpiąć i wyjąć ze SPA robiąc tym samym miejsce dla większe liczby gości.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


5,799.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu dmuchany
Kształt basenu kwadrat
Średnica basenu mnej niż 244cm
Wysokość basenu 80cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Typ filtra typu VI

Więcej informacji

Możesz także podgrzać wodę w zbiorniku do 40 st. Celsjusza. Dodatkową zaletą Spa, jest jego prosta obsługa. Przejrzysty panel sterujący LCD pozwala łatwo ustawić to na co mamy ochotę. Mając dmuchane SPA z masażem i podgrzewaczem wody możesz się relaksować nie tylko latem. Z powodzeniem, takie jacuzzi może stać w pokoju lub w garażu. Dzięki firmie Bestway budowa spa nie musi być czasochłonna i kosztowna. Lay-Z-Spa model Maldives to nowoczesne nadmuchiwane spa z jacuzzi, które jest mobilne i możesz je rozłożyć praktycznie w dowolnym miejscu. Technologia Tri-Tech to gwarancja trwałości tkaniny zewnętrznej. Prezentowane spa posiada zintegrowany system masażu wodnego. Zyskujesz prawdziwy hydromasaż i relaks, jak w prawdziwym SPA. Możemy kontrolować przepływ bąbelków, ustawić odpowiednie dla siebie kierunki wylotów dysz masujących oraz kontrolować temperaturę wody. Aby woda w jacuzzi była ciepła producent wymyślił szybki system jej podgrzewania kontrolowany przez panel sterowania. W zestawie znajdziecie pompę, która pozwala szybko rozstawić urządzenie i przygotować je do działania. W komplecie polska instrukcja.

8 dysz HydroJet nastawiasz i kontrolujesz

Poprzez obrót dyszy możesz zmienić siłę masażu, a do tego ustawiasz dyszę w jakim kierunku chcesz. Wszystkie 8 dysz HydroJet są w pełni ustawialne. Wystarczy skierować otwór dyszy w dowolnie wybrany przez siebie kierunek. Obkręcając dyszę zmienisz siłę z jaką wypuszczane są bąbelki. Możesz użyć dysze HydroJet dzieląc się luksusem masażu z innymi osobami korzystającymi ze SPA, lub gdy jesteś sam - skierować wszystkie dysze na siebie dla głębokiego, relaksującego, prywatnego masażu.
 
AirJet Massage czyli odpłyń na chmurce bąbelków

Dzięki Bestway AirJet Massage relaks w spa będzie jeszcze bardziej przyjemny. Kojące dla Twojego ciała i relaksujące dla Twojej duszy bąbelki to prawdziwa atrakcja. Wystarczy wcisnąć przycisk Lay-Z-Massage na panelu kontrolnym Twojego SPA aby uaktywnić otaczającą Cię, masującą przyjemność AirJet 180 dysz!
 
Konstrukcja I-BEAM

Lay-Z-SPA I-beam to trwałość i stabilność! Jest zaprojektowana aby zapewnić pełną stabilność przy jednoczesnym zachowaniu komfortu. Spa Bestway zachowuje swój kształt bez znaczenia ile razy zostało napompowane i rozstawione. 48 podłużnych profili łączy ścianę wewnętrzną z zewnętrzną zapewniając wytrzymałość całego SPA.

Główne cechy SPA:

- wbudowany podgrzewacz wody oraz pompa filtrująca
- system masażu bąbelkami AirJet 180 dysz
- 8 regulowanych dysz HydroJets
- system masażu
- łatwy w obsłudze panel sterowania
- podświetlenie w 7 różnych kolorach
- wbudowany podgrzewacz wody i pompa filtrująca
- dwa uchwyty do przenoszenia pustego Jacuzzi
- miękka, zaizolowana podłoga z odpływem
- pokrywa zabezpieczająca zapinana na klipsy
- dozownik chemii oraz filtr papierowy w zestawie
- filtr do SPA VI w zestawie
- od 5 do 7 dorosłych osób
- do montażu nie wymaga specjalistycznych narzędzi
- certyfikat jakości CE/GS

Dane techniczne:

Wymiary: 201 x 201 x 80 cm
Materiał: TriTech™ 3 warstwowy
Zasilanie pompy: 220 -240 V
Wydajność pompy: 1325 litrów/godz.
Waga: 80,08 kg
Pojemność: 1050 litrów
Waga po napełnieniu: 1117 kg
Maksymalna temperatura: 40°C
Szybkość ogrzewania: ok 1° - 2°C / godz
Pobór mocy podgrzewacza: 2060 W przy 20°C
Zalecany wiek: osoby dorosłe
Ilość osób: 5 - 7

Dmuchane SPA Jacuzzi z masażem, pompą, podgrzewaczem i podświetleniem LED 201 x 80 cm Lay-Z Spa Maldives Bestway 60033

27 Inne produkty w tej samej kategorii: