RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża lodówka pływająca do basenu 72 puszki napoju plus lód INTEX 58821

INTEX 58821

Nowy produkt

Przedstawiamy kolejne idealne rozwiązanie do wszelkich basenów! Duża, pływająca lodówka prawie jak pływający barek umili czas spędzony w wodzie wszystkim użytkownikom. Gorące promienie słońca, ciepła woda w basenie i ulubione, zimne napoje dla wszystkich. Lodówka do basenu firmy Intex posiada spore wymiary 122 x 97 cm. Dzięki nim, pomieści aż 72 puszki napoju oraz lód, który będzie chłodził całość. Zamiast lodu możemy użyć zwykłej lodówki turystycznej na wkłady mrożące i postawić ją do lodówki pływającej tak jak pokazano na zdjęciach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


69.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Miejsce na napój Tak
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Nasz dmuchany barek został uzupełniony o sześć wygodnych miejsc na napoje już otwarte. W każdym momencie możemy podpłynąć, napić się i odstawić napój na miejsce. Przy pomocy wytrzymałych uchwytów możesz przyciągnąć ją do siebie albo łatwo przenieść w inne miejsce. Platforma jest wykonana z mocnego tworzywa PVC odpornego na działanie chemii basenowej. Składa się z trzech niezależnych komór powietrznych, co poprawia jej stabilność na wodzie. Wyobraźmy sobie wyjazd nad jezioro lub obóz i lodówkę zaczepioną w wodzie obok naszego stanowiska! W razie uszkodzenia powierzchni dmuchanej, załączamy do zestawu łatkę naprawczą.

Dane techniczne:

Wymiary: 122 x 97 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,40 mm
Waga: 3,40 kg
Komory powietrzne: 3
Pojemność: 72 puszki 330ml + lód
Łatka naprawcza w zestawie: tak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: