RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pływająca lampka solarna do basenu LED INTEX 28695

28695

Nowy produkt

Takie wygodne oświetlenie basenowe w postaci pływającej lampki solarnej na pewno uatrakcyjni Twoje kąpielisko. Lampka Intex #28695 zapewnia przyjemne i delikatne światło, które umila wieczorną kąpiel. Stosując ją nie potrzebujesz innego oświetlenia. Oferuje ona dwa tryby działania, tryb ciągłego świecenia lub płynnej zmiany kolorów. Delikatne przejście z jednej barwy do drugiej ładnie się prezentuje. Koloroterapia w basenie ogrodowym działa bardzo relaksująco, a szczególnie po ciężkim dniu. Dodatkowo dla Twojej wygody została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączenia po dwóch lub po pięciu godzinach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


101.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Dzięki takiej lampce Twój basen będzie wyglądał zachęcająco nawet wieczorami. Pracą lampki sterujemy za pomocą przycisku umieszczonego na górnej części obudowy. Jeśli zostawimy włączoną lampę w basenie to 2 lub 5 godzina wyłączy się automatycznie. Lampka jest wodoodporna dlatego możemy korzystać z niej bez obaw. Pływająca, wodoszczelna lampka umożliwia korzystanie z basenu również późnym wieczorem i nocą.

Cechy produktu:

- pływająca lampka basenowa
- wodoodporna konstrukcja
- 2 różne kolorowe tryby świecenia
- automatyczne wyłączanie po 2 godzinach (funkcja statyczna)
- automatyczne wyłączanie po 5 godzinach (funkcja płynnej zmiany koloru)
- zasilanie solarne
- waga 0,55 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: