RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lodówka pływająca do basenu Radio Retro 61 x 53 cm Bestway 43184

Bestway 43184

Nowy produkt

Lodówka do basenu, która wygląda jak radio retro i odtwarzacz płyt winylowych Bestway #43184. Ta pływająca lodówka pozwoli ci wydłużyć Twój relaks w wodzie i sprawi, że stanie się on przyjemniejszy. Dzięki tej lodówce zimne napoje będziesz mógł mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu nie będziesz musiał wychodzić z basenu, wtedy kiedy będziesz chciał się napić. Ta lodówka unosi się na wodzie i jest bardzo solidnie wykonana, dzięki użyciu bardzo mocnego winylu przy jej produkcji. Mini barek o wymiarach 61 x 93 cm oferuje dużą pojemność 31 litrów. Pomieści w środku nawet kilkanaście puszek i lód. Komora główna lodówki wyposażona jest w zapięcie na rzep, więc podczas przenoszenia lodówki nie pogubisz jej zawartości, a dodatkowo ochronisz ją przed promieniami słońca.

Więcej szczegółów


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Jej pojemność pozwala na pomieszczenie dużej ilości puszek z napojami, a specjalna konstrukcja pozwala na zachowanie niskiej temperatury przez cały czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu napoje będą zawsze zimne, nawet jeśli na dworze będzie panował upał. Zamiast wypełniać ją lodem możesz użyć wcześniej zamrożone wkłady z żelem.

Cechy produktu:

- dmuchana lodówka, barek
- duża pojemność 31L
- zapięcie pokrywy na rzep
- wygląda jak radio w stylu retro
- doskonałą na puszki i lód
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 61 x 53 cm
Materiał: PVC
Grubość: PVC 0,22 mm
Waga: 1,04 kg
Pojemność: 31 litry

30 Inne produkty w tej samej kategorii: