RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zadaszenie do basenu baldachim daszek przeciwsłoneczny Intex 28054 łuk

Intex 28054

Nowy produkt

Uniwersalny baldachim, daszek przeciwsłoneczny do basenów ogrodowych - stelażowych. Zadaszenie INTEX #28054 to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu znajdziesz w wodzie upragniony cień w upalne dni. Wykonany przez firmę Intex z tkaniny chroniącej przed szkodliwymi promieniami UV oraz wiatrem o prędkości do 5m/s. Baldachim da Ci możliwość korzystania z basenu bez obaw o przegrzanie lub oparzenia słoneczne. Konstrukcja półkola rzuca cień na dużą powierzchnię wody. Prezentowany baldachim pasuje do wszystkich basenów Prism Frame ™, owalnych, prostokątnych i Ultra XTR ™ oraz okrągłych basenów stelażowych o średnicy 3,05 m i 3,66 m. Nie pasuje do basenów największych 9,75x4,88x1,32m. Łatwo się go montuje za pomocą zacisków. Możesz połączyć ze sobą dwa lub więcej baldachimów, aby uzyskać odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.

Więcej szczegółów


629.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

BUDOWA ZADASZENIE BASENOWEGO - baldachim ma prostą i funkcjonalną budowę, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały. Został wykonany ze stelażu i wodoodpornej tkaniny, która chroni przed przenikaniem promieni UV. Łatwo zamontujesz go dzięki 4 zaciskom, możesz też szybko zmienić jego ustawienie wraz z przesuwającym się słońcem. Łatwy demontaż sprawia, że w dni pozbawione słońca szybko zdejmiesz baldachim.

DOPASOWANIE I MONTAŻ -  daszek pasuje do wszystkich prostokątnych basenów Prism Frame, Oval i Ultra XTR  Rectangular oraz okrągłych basenów o średnicy 3,05 m i 3,66 m. Nie pasuje do basenu 9,75 x 4,88 x 1,32 m. Montaż daszku jest intuicyjny, zamontujesz go wykorzystując 4 zaciski, które również posłużą do zmiany pozycji baldachimu.

Cechy produktu baldachim przeciwsłoneczny INTEX 28054:

- łatwy w montażu i demontażu
- możliwość zmiany pozycji daszku
- wykonany materiału odpornego na promieniowanie UV oraz wodę
- mocna konstrukcja chroniąca przed wiatrem do 5m/s


Zadaszenie do basenu baldachim daszek przeciwsłoneczny Intex 28054

30 Inne produkty w tej samej kategorii: