RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Domek dla dzieci dmuchany otwierany 124 x 109 x 122 cm INTEX 48635

INTEX 48635

Nowy produkt

Kolorowy domek do pokoju dziecięcego lub ogrodu. Ten domek dla dzieci będzie największą atrakcją dla wszystkich dziewczynek. Domek tej uroczej postaci posiada dmuchane zabawki, kolorową grafikę, ozdoby w postaci kwiatków i kokardek oraz okienka w ścianie. Dmuchana chatka o wymiarach 124 x 109 x 122 cm wykonana została z mocnego winylu. Jest to idealne miejsce do zabawy dla dziewczynek. Można się ukryć, obserwować wszystko przez okienka, a dmuchana konstrukcja jest bardzo wygodna. Dodatkowo w domku znajduje się dmuchanym stolik i fotel do siedzenia. Domek został pomysłowo zaprojektowany tak by umożliwić otwarcie wnętrza i zaproszenie do środka przyjaciół. Dzięki temu powierzchnia do zabawy staje się jeszcze większa.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


125.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 2 roku

Więcej informacji

Domek jest szybki w montażu i już po chwili możesz zorganizować dzieciom wspaniałą zabawę. Elementem urozmaicającym zabawę są wbudowane po bokach okienka oraz dołączona mata, na której maluch może się wygodnie rozsiąść. Ponadto, posiada on miękkie ścianki boczne oraz daszek, wyprodukowane z miękkiego materiału winylowego, który jednocześnie wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia. Dołączony do zestawu dmuchany fotel jest bardzo wygodny i odpowiednio wyprofilowany. Stabilny stoliczek będzie dodatkowym miejscem podczas zabawy. Dmuchany domek Intex świetnie sprawdzi się w ogrodzie w czasie upałów, a w czasie deszczowych dni, możesz bez problemu przenieść zabawę dzieci do domu. W zestawie znalazła się również łatka naprawcza. Domek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Cechy domku Intex:

- kolorowa, dziewczęca grafika
- szybki i łatwy montaż
- dmuchany fotel z oparciem
- dmuchany stolik
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 124 x 109 x 122 cm
Materiał: PVC
Grubość: 0,25 mm - 0,3 mm
Waga: 5,8 kg
Zalecany wiek: 2 - 6 lat

24 Inne produkty w tej samej kategorii: