RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Namiot dla dzieci 8 w 1 domek domki tunele do przechodzenia samorozkładający się

M229203

Nowy produkt

Cztery pokoje do zabawy dla dzieci połączone tunelami czyli namiot 8w1! Ten duży, przestronny plac zabaw składa się z aż 8 elementów. Posiada 4 namioty w różnych kształtach oraz 4 łączące je tunele. Rozmiar domku 250 x 250 x 90cm pozwala na przebywanie w nim jednocześnie kilkorga dzieci lub umieszczenia w nim dużej ilości piłek, maskotek lub poduszek, co zapewnia komfort podczas zabawy. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Tunele można łączyć z domkami w wielu konfiguracjach. Poszczególne elementy świetnie sprawdzą się również osobno. Pozwoli to dziecku puścić wodzę wyobraźni i samemu zaprojektować własny, wyjątkowy plac zabaw.

Więcej szczegółów


175.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

SAMOROZKŁADAJĄCY - namiot cechuje się nieskomplikowanym i szybkim montażem; nie wymaga technicznego doświadczenia ani dodatkowych narzędzi; lekki stelaż z metodą mocowania rurek „na wcisk”, umożliwia sprawne i proste rozłożenie.

MOCNY MATERIAŁ - stelaż namiotu wykonany jest ze stabilnego włókna szklanego, a kolorowy materiał syntetyczny jest dostosowany wytrzymałością do harcujących dzieci. Lekkie piłeczki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i nawet po odkształceniu wrócą do swojego pierwotnego kształtu.

ZŁOŻONY ZAJMUJE NIEWIELE MIEJSCA – po zabawie namiot można schować w pokrowcu i włożyć do szafy lub zabrać na wycieczkę. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie będzie problemu z przechowywaniem lub przewożeniem w samochodzie.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: wielokolorowy;
Materiał: poliester T190;
Ilość części: 8;
Wymiary (dł/szer/wys): 250/250/90cm;
Waga: 3,50kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: