RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piłeczki piłki 500 sztuk do placu zabaw brodzika namiotu suchego basenu

Nowy produkt

Zestaw 500 kolorowych piłeczek, które przyniosą mnóstwo radości twojemu dziecku. Możesz je wykorzystać w dowolny sposób, rozpoczynając od wsypania ich do namiotu lub domku w dziecięcym pokoju bądź do brodzika wypełnionego wodą w czasie letnich dni. Do wyboru masz 3 wersje kolorystyczne. To wspaniała atrakcja dla maluchów, a przy tym bezpieczna, gdyż piłeczki łatwo się chwyta i są bardzo miękkie. Piłki są różnokolorowe, co tylko potęguje wrażenie, jakie sprawiają. Z nimi dziecko nie będzie się nudzić. Piłki wykonane są metodą podciśnieniową, są hermetycznie zamknięte. Piłeczki doskonale sprawdzą się do użytku w domu jak i w przedszkolu i innych placówkach. Piłki można podrzucać, turlać, gnieść, łapać, czy też obracać w rączce. Korzystanie z piłek ma również zastosowanie podczas rehabilitacji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Piłki posiadają certyfikat CE i zostały przebadane wg norm:
PN-EN 71-1: 2011 Bezpieczeństwo zabawek - cz.1: właściwości mechaniczne i fizyczne
PN-EN 71-2+A1: 2007 Bezpieczeństwo zabawek - palność
PN-EN 71-3: 1998 Bezpieczeństwo zabawek - migracja określonych pierwiastków

500 SZTUK w zestawie - komplet piłeczek idealnie nadaje się do wypełnienia suchego basenu, namiotu dla dzieci, piaskownicy itp. Piłki można moczyć, dzięki czemu świetnie sprawdzą się do wodnych zabaw w basenie.

ODPORNE NA ODKSZTAŁCENIA - dzięki wysokiej jakości materiału z jakiego zostały wykonane piłeczki są odporne na odkształcenia. Po wgnieceniu wracają do pierwotnego kształtu bez uszkodzeń - nie pękają.

SOLIDNE WYKONANIE - wykonane z najlepszych surowców i barwnika, który nie płowieje pod wpływem słońca, dlatego piłeczki doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak i na zewnątrz, np w piaskownicy. Piłeczki są bezzapachowe.

Dane techniczne:

Kolor: kolorowe / szaro-różowe / niebiesko-czarne
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: polietylen 100%
Wiek: 0+
Średnica piłeczki: 5cm
Waga z opakowaniem: 2,4kg
W zestawie: 500 piłeczek

Piłeczki piłki 500 sztuk do placu zabaw brodzika namiotu suchego basenu

30 Inne produkty w tej samej kategorii: