RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piękny namiot dla dzieci domek pałac do ogrodu pokoju do zabawy

M6011912

Nowy produkt

Piękny domek, namiot dla dzieci dający maluchom prywatną przestrzeń do zabawy. Mogą bawić się w domu, zapraszać się nawzajem na herbatkę lub znosić ulubione zabawki w jedno miejsce ukryte w domku. Nasz zamek pa podstawę sześciokąta, posiada 6 otworów wejściowych i stożkowy daszek. Wejścia są zasłonięte półprzezroczystymi, białymi firankami, które doskonale komponują się z pozostałą częścią namiotu. Gardinki można przewiązać bądź udrapować na różne sposoby przy pomocy ozdobnych tasiemek. Ten przenośny pałac dziecięcy jest bardzo szybki i łatwy w montażu. W związku z tym, iż dziecięca wyobraźnia jest naprawdę ogromna, w domku mogą się odbywać przeróżne zabawy. Może to być również domek, zamek dla wszystkich małych i dużych misiów. Rozmiar domku pozwala na przebywanie w nim jednocześnie kilkorga dzieci. Nadaje się idealnie dla rodzeństwa czy bliźniąt lub do wspólnej zabawy z kolegami i koleżankami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


89.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN71
Kolor: szaro/różowy
Materiał: poliester, tworzywo sztuczne
Wymiary (dł/szer/wys): 123/123/140cm
Waga: 1,5kg


ŁATWY MONTAŻ - namiot cechuje się nieskomplikowanym i szybkim montażem, ponieważ nie wymaga technicznego doświadczenia ani dodatkowych narzędzi. Jego lekki stelaż z metodą mocowania rurek „na wcisk”, umożliwia sprawne i proste rozłożenie.
Namiot dla Dzieci Zamek Pałac Domek do Domu Ogrodu
Namiot dla dzieci pałac do ogrodu domu do zabawy w domek zamek STWORZONY DLA DZIEWCZYNKI - połączenie koloru różowego i szarego z motywem gwiazdek wygląda oszałamiająco. Na falbankach znajdują się przepiękne pomponiki, które jeszcze bardziej go uatrakcyjniają. Namiot posiada 6 otworów wejściowych i stożkowy daszek. Całość fantastycznie się prezentuje i będzie doskonale pasowała do każdego pokoiku.
DUŻO MIEJSCA - rozmiar domku pozwala na przebywanie w nim jednocześnie kilkorga dzieci lub na umieszczenie w środku wielu pluszaków, poduszek czy innych zabawek Piękny namiot dla dzieci domek pałac do ogrodu pokoju do zabawy
Namiot dla dzieci pałac do ogrodu domu do zabawy w domek zamek PIĘKNE FIRANKI - wejścia są zasłonięte półprzezroczystymi, jasnymi firanami, które doskonale komponują się z pozostałą częścią namiotu. Gardinki można przewiązać bądź udrapować przy pomocy ozdobnych tasiemek.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: