RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabawka dla kota okrągła biegająca myszka kółko z myszą drapak

M10173171

Producenta

Zabawka dla kotów w postaci kręcącej się myszy zamkniętej w okręgu.

Więcej szczegółów


23,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Zabawka dla kota okrągła biegająca myszka kółko z myszą drapak. Jest to świetna rozgrzewka przed polowaniem w naturalnym środowisku. Zabawka przeznaczona jest dla wszystkich kotów niezależnie od ich wieku, płci i wielkości. Malutkie kociaki mogą siedzieć na górnej macie. Kółko z myszką w środku posiada 3 na tyle duże otwory, że bez problemu zmieszczą się w nie kocie łapki. W środku znajduje się imitacja myszy, która po uderzeniu łapą zostaje wprawiona w ruch i kręci się w kółko, zachęcając tym samym kota do dalszej zabawy. Zaletą produktu jest to, że spełnia dodatkowo funkcję drapaka. Na górze znajduje się mata, która służy do ścierania pazurów i zapobiega niszczeniu mebli

Pod spodem zabawki umieszczono antypoślizgowe podkładki, dzięki którym zabawka nie rysuje podłogi. Zabawka doskonale zaspokaja naturalną potrzebę instynktu łowieckiego i zachęca do aktywności fizycznej, co wpływa na ogólny stan zdrowia zwierzęcia oraz sprawia, że kot staje się spokojniejszy. Istotną i praktyczną cechą produktu jest to, że pupil może bawić się sam, bez angażowania domowników, jak też pod zupełną nieobecność właścicieli.

DLA WSZYSTKICH KOTÓW – zabawka jest odpowiednia dla wszystkich kotów domowych, niezależnie od wieku, płci i wielkości; otwory są duże i bez problemu zmieszczą się w nie kocie łapki każdego rozmiaru.
ANTYPOŚLIZGOWE PODKŁADKI – pod spodem umieszczono okrągłe podkładki, które sprawiają, że zabawka nie rysuje podłogi.
DODATKOWY DRAPAK – na górze zabawki znajduje się mata filcowa służąca do ścierania pazurów, co zapobiega niszczeniu mebli.
WPŁYWA NA NATURALNY INSTYNKT – zabawka zaspokaja naturalną potrzebę instynktu łowieckiego i zachęca do aktywności fizycznej, co wpływa na ogólny stan zdrowia oraz sprawia, że kot jest spokojniejszy; zwierzę może bawić się samo, bez angażowania domowników, jak też pod zupełną nieobecność właścicieli.

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo, materiał, filc
Wymiary (średnica/wysokość): 25/6,5cm
Waga: 281g
Waga z opakowaniem: 396g

Kocie gry i zabawy - kółka z latajacą myszką

23 Inne produkty w tej samej kategorii: