RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dwutłokowy kompresor samochodowy zasilany napięciem 12V spiralny przewód wysoka wydajność 60l/min DRAGON WINCH oświetlenie

DWK-S+LED

Nowy produkt

Kompresor dwutłokowy produkowany przez firmę DRAGON WINCH o wydajności 60 litrów na minutę. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 150 PSI. Kompresor dedykowany jest specjalnie do off-roadu jego konstrukcja pozwala na pracę w ciężkich warunkach. Idealnie nadaje się do samochodów terenowych a za pośrednictwem załączonych wymiennych końcówek jego zastosowanie się rozszerza. Zastosowany wąż PU charakteryzują się dużą elastycznością także w niskich temperaturach.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


449.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Ważną cechą jest przy tym dość wysoka trudno ścieralność oraz brak pamięci kształtu. Oznacza to, że przewody te nie odkształcają się pod wpływem długotrwałych naprężeń gnących. Do zalet węży PU należy odporność na większość chemikaliów, olejów i tłuszczów. W obudowę kompresora zabudowano oświetlenie LED, które jest bardzo pomocne podczas nocnych napraw i w znacznym stopniu ułatwia ich wykonywanie. Kompresor zasilany jest napięciem 12V.

W komplecie:

- Kompresor
- Przewód szybko złączany sprężysty
- Zintegrowany manometr
- Kable podłączeniowe do akumulatora
- 3 wymienne końcówki
- Poręczna torba

Specyfikacja:

- Zasilanie: DC 12V
- Prąd znamionowy: 23 A, zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Wydajność: 60 L/ Min
- Max ciśnienie: 150 PSI
- Max cykl: 8 - 15 minut
- Wąż spiralny: tak
- Waga netto: 3 kg

26 Inne produkty w tej samej kategorii: