RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Nożyce do cięcia blachy wycinarka do wiertarki nakładka na wiertarkę

MAX-91010250

Nowy produkt

Zamiast nożyc do cięcia blachy zastosuj nakładkę na wiertarkę. Przystawka sprawdzi się podczas amatorskich prac, jak i podczas prac profesjonalnych. Przystawka nożyce do cięcia blachy mocowana jest na wiertarce. Ruch obrotowy wiertarki zamieniany jest tutaj na ruch posuwisto-zwrotny ostrza tnącego. Przystawka do cięcia blachy może być z powodzeniem stosowana przy wszystkich wiertarkach o obrotach 1500-3000 obr/min. Nakładka do cięcia blachy posiada dwa wytrzymałe ostrza z obu stron główki. W górnej części znajduje się specjalna rączka, dzięki czemu możliwe będzie wycinanie z blachy różnych, nawet najbardziej precyzyjnych wzorów. Bez problemu można zmienić również kąt cięcia o 360°. Przystawka nożyce do cięcia blachy będzie przydatna zarówno dla użytkowników praworęcznych, jak i leworęcznych.

Więcej szczegółów


49.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Z przystawką do cięcia blachy zakładaną na wiertarkę bez problemu potniemy metalowe blachy o grubości do 1,8 mm, blachy ze stali nierdzewnej o grubości do 1,2 mm, blachy miękkie o grubości do 2mm, a także plastik lub sklejkę do 22mm. Ogromną zaletą, jaką posiada nakładka nożyce do cięcia blachy, jest wyjątkowa precyzja cięcia. Pracę z blachą można zacząć standardowo od brzegu lub zacząć od środka blachy. Przystawka do cięcia blachy przeważa nad standardowymi nożycami, ponieważ podczas pracy nie ugina i w żaden sposób nie zniekształca ani całej ciętej blachy, ani elementów z niej wycinanych.

SZYBKIE I PRECYZYJNE CIĘCIE - precyzyjne ostrza o wysokiej ostrości pozwalają na błyskawiczne i bardzo dokładne cięcia blachy zgodnie z obrysem lub szablonem. Z nakładką możliwe jest cięcie w dowolnym kierunku i pod dowolnym kątem

ŁATWA OBSŁUGA - nakładka na wiertarkę, nożyce do cięcia blachy montowana jest na standardowych wiertarkach. Jej obsługa jest bardzo prosta, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko do zastosowań profesjonalnych, ale również amatorskich – np. w przydomowym warsztacie.

ZMIANA KĄTA CIĘCIA n nożyce zostały zaprojektowane tak, by możliwa była zmiana kąta cięcia o 360°. Ostrza tnące znajdują się po obu stronach nakładki. Przystawka przystosowana jest zarówno dla użytkowników praworęcznych, jak i leworęcznych.

PROFESJONALNE CIĘCIE - głowice tnące nie zniekształcają blachy, nie uginają jej i nie wytwarzają iskry. Ruch obrotowy wiertarki zamieniany jest na ruch posuwisto-zwrotny ostrza. Blachę można ciąć zarówno od brzegu, jak i od środka, a wygodna rączka sprawia, że ruchy są bardzo precyzyjne.

Specyfikacja techniczna:

Ilość ostrzy: 2
Prędkość obrotowa: 1500-3000 rpm
Kąt cięcia: 360°
Wymiary (dł/szer/wys): 7,5/5/17,5cm
Waga: 475g

Maksymalna grubość cięcia:

blacha metalowa: 1,8 mm
blacha ze stali nierdzewnej: 1,2 mm
blacha miękka (aluminium, miedź) - 2 mm
plastik lub sklejka - 2 mm

Zawartość zestawu:

- wycinarka
- nóż
- prowadnica noża
- rączka
- klucz

Przystawka nożyce do cięcia blachy wycinarka na wiertarkę
 

29 Inne produkty w tej samej kategorii: