RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wkłady PLA do długopisu 3D Pen 30 x filamenty różne kolory 5m łącznie 150 metrów

M3D151022

Nowy produkt

Prezentujemy NAJWIĘKSZY zestaw filamentów w 30 różnych kolorach, który pozwoli na stworzenie ciekawych kompozycji. Będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które rozpoczynają swoje doświadczenia z długopisami 3D lub drukarkami 3D. Duża ilość barw, właściwości fosforyzujące oraz fluorescencyjne niektórych kolorów zdecydowanie wpływają na możliwości rozwojowe osób, które są zafascynowane drukiem 3D. Dzięki kompletowi można stworzyć ciekawe, przykuwające uwagę projekty, które będą także świecić w nocy. Filamenty wykonane są z PLA (poliaktyd), który cechuje się dużą wytrzymałością, gwarantuje to trwałość przygotowywanych projektów. W komplecie znajduje się aż 30 kolorów, dzięki czemu z użyciem odpowiedniego sprzętu oraz własnej wyobraźni, można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Łącznie otrzymasz 150 metrów filamentu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


34.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ROZBUDOWANY ZESTAW - 30 różnych kolorów filamentów pozwala na tworzenie ciekawych projektów, co zdecydowanie wpływa na możliwości rozwojowe osób, które rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D. W zestawie 3 rodzaje filamentów – zwykłe, fosforyzujące oraz fluorescencyjne.

DODATKOWE WERSJE ŚWIECĄCE I JASKRAWE - 2 filamenty posiadają właściwości fosforyzujące, a 5 fluorescencyjne, co podnosi atrakcyjność zestawu i umożliwia tworzenie ciekawych efektów w przygotowywanych projektach.

FILAMENT PLA - filamenty są wykonane z PLA (poliaktyd), który cechuje się dużą wytrzymałością i pozwala na trwałość przygotowywanych projektów.

SZEROKA GAMA BARW - w komplecie znajduje się aż 30 kolorów, co gwarantuje tworzenie ciekawych kompozycji nadających się do wykorzystania w różnego rodzaju projektach.

Specyfikacja techniczna:

Liczba kolorów: 30
Liczba sztuk w zestawie: 30
Typ filamentu: PLA
Wymiary 1 sztuki (dł/średnica): 5m/1,75mm
Waga 1 sztuki: ~14,5g
Waga zestawu: 435g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: