RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablica kredowa tapeta samoprzylepna 2m kreda XXL na ścianę albo szafę

MAX-171059

Nowy produkt

Kredowa tablica, czyli czarna powierzchnia w postaci naklejki na ścianę. Twoje dziecko pisze po ścianach, a Ty ciągle się denerwujesz? Rozwiązaniem jest czarna tablica, którą możesz samodzielnie powiesić gdzie tylko zechcesz i dociąć do wymiaru, który potrzebujesz! Kupując ten produkt otrzymasz zwijaną tablicę z winylu w rozmiarze 200 na 45cm. Wystarczy przykleić tablicę na dowolną równą powierzchnię czyli ścianę, drzwi, meble czy lodówkę. Dzięki winylowej powierzchni po tablicy możesz pisać tradycyjną kredą, a zwykła gąbka zetrze wszelkie ślady.

Więcej szczegółów


9.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Rozwiń kreatywność swojego maluch, notuj ważne sprawy, przekazuj uczucia i wiadomości. Ta naklejana tablica zagwarantuje, że już więcej nie zapomnisz o wizycie u dentysty, szkolnej wycieczce czy ważnym wydarzeniu. Naklejaną tablicę można bez szkód odkleić od podłoża.

Tablica samoprzylepna na dowolny przedmiot, ścianę czy mebel. To specjalna folia pokryta powłoką jak prawdziwa tablica. Tablica doskonale sprawdzi się w całym domu, szczególnie w kuchni - można nią okleić front szafki, blat, kawałek ściany, a nawet lodówkę - i zapisywać listę zakupów lub zadań do wykonania!

W razie potrzeby możesz zmniejszyć powierzchnię tablicy, docinać na dowolny kształt, przyklejać i odklejać - jest wielokrotnego użytku.

Cechy produktu:

- doskonała, praktyczna tablica kredowa - samoprzylepna
- wielokrotnego użytku
- klej nie zostawia brudnych śladów
- zmywalna wilgotną szmatką lub gąbką

Specyfikacja:

Kolor tablicy: czarny
Wymiary (szer/dł): 45 x 200cm
Waga: 240g
W zestawie: tablica 1 rolka, kreda biała i kolorowa

Jak przykleić tablicę?

1. Przygotuj wybrane miejsce, umyj wilgotną szmatką z płynem, zmyj czystą wodą i dobrze wysusz powierzchnię
2. Odklej część papieru od tablicy i stopniowo przyklejaj na powierzchnię. Równocześnie wygładzaj folię, aby nie dostały się pod nią pęcherzyki powietrza ani zagniecenia. 3. Jeśli nie udało się za pierwszym razem to możesz odkleić folię i spróbować ponownie. Klej jest mocny lecz nie zostawia brudnych śladów na powierzchni.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: