RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duży zestaw do malowania rysowania walizka kredki farby 174 elementy

M50613539

Nowy produkt

Największy zestaw w dwupoziomowej walizce przeznaczony do malowania i rysowania. Bardzo funkcjonalny i składa się łącznie z 174 elementów. Umożliwia użytkownikowi realizować rozmaite, kreatywne pomysły bez ograniczeń. Przy pomocy 54 pasteli olejnych, 34 kredek ołówkowych, 36 różnego rodzaju farb, 42 flamastrów, 2 ołówków, 4 pędzli, temperówki oraz gumki z łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace artystyczne oraz projekty. Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną. Całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna i jest zamykana na metalowe klamry. Szeroki wachlarz wyboru z pewnością zadowoli użytkującego i pozwoli na długie, wielokrotne wykorzystywanie.

Więcej szczegółów


159.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

W zestawie drewniana walizka oraz 174 elementy do malowania i rysowania:

- 54 olejowe kredki pastelowe
- 42 flamastry
- 34 kredki ołówkowe
- 12 farb akwarelowych (wodnych) (12 ml)
- 12 farb akrylowych (12 ml)
- 12 farb olejnych (12 ml)
- 2 pędzle okrągłe (roz. 2 i 4)
- 2 pędzle płaskie (roz. 6 i 8)
- 1 temperówka
- 1 ołówek o twardości 2B
- 1 ołówek o twardości HB
- 1 gumka do ścierania „chlebowa”

PRAKTYCZNA WALIZKA - całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna. Walizka posiada wytrzymałą, wygodną, skórzaną rączkę, dzięki czemu transportowanie pełnej zawartości jest proste i komfortowe. Metalowe, mocne klamry gwarantują, że podczas przenoszenia walizka będzie szczelnie zamknięta i nic się z niej nie wysypie ani niczego nie zgubimy. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

ŁATWY DOSTĘP - osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą w plener czy inne, dowolne miejsce. Dwupoziomowa konstrukcja sprawia, że z łatwością sięgniesz po potrzebne akcesoria, a po złożeniu, zestaw składa się w praktyczną walizkę.

UNIWERSALNY - produkt nadaje się do stosowania zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze niezależnie od płci. Komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami.

Specyfikacja:

Wiek: powyżej 3 roku życia
Kolor walizki: brązowy
Materiał walizki: drewno, metal
Wymiary złożonej walizki (dł/szer/wys): 44,5/31/9,6cm
Waga zestawu: 3,75kg
Waga z opakowaniem: 4,15kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: