RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kredki do malowania twarzy dla dzieci do kibicowania 12 Kolorów

M89111815

Nowy produkt

Kredki do malowania twarzy to wspaniała i kreatywna zabawa dla dzieci i rodziców. Przydadzą się na różne uroczystości, zabawy w szkole albo wydarzenia sportowe. Zestaw 12 kredek spełni swoje zadanie również podczas kibicowania. Taka ilość intensywnych kolorów pozwoli narysować praktycznie każdą flagę. Kredki są miękkie, osadzone w plastikowych osłonkach, więc podczas tworzenia malowidła na twarzy dziecka nie ubrudzimy sobie rąk. Umieszczony w tylnej części osłonki suwak ułatwia wydobycie nowej porcji koloru. Produkt jest łatwo zmywalny, a powstałe malunki usuniemy bez problemu nawilżaną chusteczką lub wodą i delikatnym mydłem. Kredki zostały wykonane z nietoksycznych materiałów, są bezpieczne dla skóry dziecka.

Więcej szczegółów


11.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Rysowanie wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, pobudza kreatywność i rozwija wyobraźnię. Kredki do malowania twarzy są uniwersalne i mają szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdza się podczas zabawy samemu, z dorosłymi lub z innymi dziećmi w większym gronie. Produkt przeznaczony do różnego rodzaju zabaw, na bale przebierańców i karnawałowe, festyny, urodziny czy też na wydarzenia sportowe. Dzięki niewielkim rozmiarom i poręcznemu etui kredki można z łatwością przechowywać, a także bez problemu zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Polecane dla dziewcząt i chłopców w każdym wieku.

KREDKI DO MALOWANIA TWARZY - 12 SZTUK.


12 KOLORÓW - zestaw zawiera 12 kredek w intensywnych odcieniach, które gwarantują niezliczoną możliwość wykonania oryginalnych i ciekawych malunków
ŁATWE W UŻYCIU - kredki zostały umieszczone w plastikowych osłonkach, dzięki czemu łatwo się je nakłada, a sama aplikacja nie brudzi rąk
ŁATWO ZMYWALNE - malunki usuniemy bez problemu nawilżaną chusteczką lub wodą z delikatnym mydłem
NIETOKSYCZNE - kredki zostały wykonane z nietoksycznych materiałów i są bezpieczne dla skóry dziecka

Specyfikacja:

wiek: powyżej 3 roku życia
certyfikaty: CE
wymiary etui (szer/dł): 15,8/11cm
wymiary pojedynczej kredki (dł/średnica): 9,5/11cm
waga zestawu z opakowaniem: 112g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: