RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do malowania artystyczny rysowania walizka kredki farby 288 elementów

M71090914

Nowy produkt

Artystyczny zestaw do malowania i rysowania zamknięty w drewnianej walizce. Idealny na początek artystycznej przygody dla hobbystów, jak również dla bardziej doświadczonych plastyków. Komplet składa się łącznie z 288 przydatnych części oraz praktycznej walizki. Duża ilość elementów umożliwia pozwoli realizować rozmaite, kreatywne pomysły. Przy pomocy ogromnego wyboru 72 kredek, 96 mazaków, 60 pasteli olejowych, 18 farb akwarelowych, 3 ołówków, 3 pędzelków wraz z pojemnikiem na wodę, temperówki oraz 2 gumek do mazania z łatwością stworzymy najbardziej wymyślne, kreatywne i oryginalne prace.

Więcej szczegółów


55.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

288 ELEMENTÓW - 72 kredki, 96 mazaków, 60 pasteli olejowych, 18 farb akwarelowych, 3 ołówki, 3 pędzelki wraz z pojemnikiem na wodę, temperówki oraz 2 gumki do mazania

PRAKTYCZNA WALIZKA - wszystko ma swoje miejsce w walizce, dzięki czemu transportowanie pełnej zawartości jest proste i komfortowe. Walizka posiada uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Po wykończeniu pierwotnych przyborów, można ją zapełnić nowymi akcesoriami.

ŁATWY DOSTĘP - osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą na uczelnię, w plener czy też na prywatne zajęcia.

UNIWERSALNY - produkt nadaje się do stosowania zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze. Womplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.

Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną. Walizka posiada uchwyt umożliwiający wygodne przenoszenie. Po zamknięciu będzie szczelnie zamknięta i żadna rzecz się z niej nie wysypie ani niczego nie zgubimy. Osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce. Bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą, np. na uczelnię, w plener czy też na prywatne zajęcia.

W zestawie drewniana walizka, przybory do malowania i rysowania:

- walizka
- 48 kredek ołówkowych
- 48 grubych mazaków
- 48 cienkich mazaków
- 60 pasteli olejowych
- 24 kredek ołówkowych drewnianych
- 18 farb akwarelowych
- pojemnik na wodę
- 2 gumki do mazania
- temperówka
- 3 pędzelki do malowania
- 3 ołówki

1. PASTELE OLEJOWE
2. GRUBE MAZAKI
3. CIENKIE MAZAKI
4. PĘDZELKI
5. KREDKI OŁÓWKOWE
6. FARBKI AKWARELOWE

Zestaw do malowania artystyczny rysowania walizka kredki farby 258 elementów

Specyfikacja:

Wiek: 3+
Ilość elementów w zestawie: 258
Materiał walizki: tworzywo sztuczne
Wymiary złożonej walizki (dł/szer): 47/46 cm
Waga zestawu:1,65 kg
Waga z opakowaniem: 1,65 kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: