RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duża mata wodna do rysowania i malowania XXL 100x80 cm pisaki pieczątki

M73190912

Nowy produkt

Największa mata wodna do malowania pisakami, przeznaczona do zabawy dla dzieci. Jej wymiary wynoszą aż 100 x 80cm. Do maty dołączony jest zestaw akcesoriów w którym znajdują się 4 pisaki, 2 pędzelki, 10 pieczątek, rolka i pojemnik do pieczątkowania oraz 6 szablonów do odwzorowywania. Dzięki załączonemu etui przenoszenie zestawu po jego złożeniu nie stanowi problemu. Możemy wziąć zestaw na plac zabaw, ogród, czy zabrać w podróż. Mata odznacza się atrakcyjnym, kolorowym wyglądem. Mata posiada wielokolorowy wzór, który pozwala tworzyć rysunki w odcieniach tęczy. Korzystając z takiej maty jesteśmy pewni, że malowanie wodnymi pisakami nie niesie za sobą ryzyka pomalowania przez dziecko podłogi, ścian czy twarzy. Nieplamiące pisaki gwarantują, że po skończonej zabawie będzie czysto i schludnie. Magiczne pisaki można napełniać wodą wiele razy, co powoduje, że zabawa nigdy się nie kończy. Po wyschnięciu rysunku, malunki znikną i znów można rysować do woli.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


89.00 zł brutto

-30.00 zł

119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Czysto i bez sprzątania - dzięki zastosowaniu specjalnych, niebrudzących pisaków wodnych, zabawa nie niesie za sobą ryzyka powstania uszkodzeń odzieży, mebli bądź pomieszczeń.

Kolorowa zabawa - pisaki można napełniać wodą wielokrotnie, a po wyschnięciu mata ponownie nadaje się do zabawy. Żywe kolory przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do wielokrotnej zabawy. Dookoła maty znajdują się cyfry i literki, na których dziecko może się wzorować. Mata jest lekka, poręczna i składana, dzięki czemu bez problemu można zabrać ją do ogrodu, parku, przedszkola, koleżanki czy kolegi, a także na wycieczkę lub wczasy. Spód jest wodoodporny, więc można ją położyć np. na wilgotnej trawie. Po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, wobec tego jest łatwa w przechowywaniu nawet w pokoju o niewielkim metrażu.

Rozwój dziecka - mata rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność. Trenuje zdolności manualne, służy do nauki rysunku, liczb, liter, kształtów oraz kolorów. Podczas zabawy w grupie wpływa pozytywnie na umiejętności społeczno-integracyjne i uczy wzajemnej współpracy. Maty mogą używać także młodsze dzieci, pod warunkiem, że nie pozwalamy bawić się pisakami i pieczątkami, które zawierają małe części. Pod nadzorem dorosłego, maty dziecko możne używać np. mocząc rączki wodą i odbijając kształty na macie.

Edukacja i zabawa - mata rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność. Usprawnia zdolności manualne, służy do nauki rysunku, liczb, liter, kształtów oraz kolorów. Podczas zabawy w grupie wpływa pozytywnie na umiejętności społeczno-integracyjne i uczy wzajemnej współpracy. Do maty dołączone są szablony cyferek i literek, więc dziecko może nauczyć się pisać, wzorując się na gotowych kształtach. Mata jest łatwa do utrzymania w czystości, łatwe jest również jej przechowywanie. Spód maty jest wodoodporny.

1. 4 STEMPLE I ROLKA DO PIECZĄTKOWANIA

2. 4 SZABLONY DO ODWZOROWYWANIA

3. 6 PIECZĄTEK Z POJEMNIKIEM

4. 2 SZABLONY Z CYFRAMI I KSZTAŁTAMI

5. ETUI

6. 2 PĘDZLE I 4 MAZAKI

Duża mata wodna do rysowania XXL 100x80 cm zestaw pisaki pieczątki
Duża mata wodna do rysowania XXL 100x80 cm zestaw pisaki pieczątki

1. WZÓR PO NARYSOWANIU

2. WZÓR PO 3 MINUTACH

3. WZÓR PO 6 MINUTACH

4. WZÓR PO 8 MINUTACH

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo
Wiek: od 3 lat
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary maty (dł/szer): 180/80cm
Waga zestawu: 0,77 kg

Zestaw zawiera:
 
- mata wodna do rysowania
- 6 szablonów
- etui
- 10 pieczątek
- rolka do pieczątkowania
- 2 pojemniki na wodę
- 2 pędzelki
- 4 mazaki
 
Ostrzeżenie. Dla dzieci w każdym wieku (bez pisaka) lub powyżej 3 roku życia (używając pisaka).

Duża mata wodna do rysowania XXL 100x80 cm zestaw pisaki pieczątki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: