RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablica biała tapeta samoprzylepna 2m do pisania suchościeralana 200x45 pisak

M13071059

Nowy produkt

Biała tablica suchościeralna, naklejka na ścianę do pisania 200x45cm. Twoje dziecko pisze po ścianach, a Ty ciągle się denerwujesz? Rozwiązaniem jest biała tablica, którą możesz samodzielnie powiesić gdzie tylko zechcesz i dociąć do wymiaru, który potrzebujesz! Kupując ten produkt otrzymasz zwijaną tablicę z winylu w rozmiarze 200 na 45cm. Wystarczy przykleić tablicę na dowolną równą powierzchnię czyli ścianę, drzwi, meble czy lodówkę. Jest to bardziej praktyczny zamiennik tablicy kredowej, których wadą jest powstający w czasie ich użytkowania osiadający np. na meblach pył, może on również powodować problemy u osób posiadających skłonność do infekcji dróg oddechowych. Wybierz miejsce idealne dla Twojego dziecka lub dla Ciebie. Zostawiajcie notatki, malujcie i przekazujecie sobie emocje!

Więcej szczegółów


9.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRAKTYCZNA - tablica idealnie sprawdzi się w biurach, salach konferencyjnych, ośrodkach szkoleniowych, spotkaniach biznesowych, a także w domu, gdzie może stanowić nie tylko miejsce do planowania codziennych obowiązków, ale również do dziecięcej zabawy. Jest to bardziej praktyczny zamiennik tablicy kredowej, których wadą jest powstający w czasie ich użytkowania osiadający np. na meblach pył, może on również powodować problemy u osób posiadających skłonność do infekcji dróg oddechowych.

ŁATWA W MONTAŻU I DEMONTAŻU
- wystarczy odtłuścić równą powierzchnię i nakleić na niej folię. Rozmiar tablicy z łatwością możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. Na spodzie zastosowano praktyczną kratkę, która pozwoli na dokładne odmierzenie wybranej długości oraz szerokości.

NIE NISZCZY POWIERZCHNI
- po odklejeniu nie zostawia po sobie żadnego śladu, dlatego możemy ją nakleić na ścianę, meble, lodówkę czy też każde inne miejsce. Tablica sprawdzi się również na drzwiach i powierzchniach szklanych.

4 MAZAKI Z GUMKĄ I MAGNESEM
- do zestawu dołączono 4 mazaki (3 czarne, 1 czerwony), każdy zakończony jest gumką i magnesem, gumka umożliwia łatwe i szybkie ścieranie, nie musimy korzystać dodatkowo z dużej gąbki, natomiast magnes pozwala na przyczepienie pisaka na dowolnym metalowym przedmiocie.

Tablica biała tapeta samoprzylepna 2m do pisania suchościeralana 200x45 pisak

Specyfikacja:

Kolor tablicy: biały
Materiał: PCV
Wielokrotnego użytku: tak
Powłoka suchościeralna: tak
Samoprzylepna: tak
Wymiary (szer/dł): 45/200 cm
Waga zestawu z opakowaniem: 255g

1. ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ
2. MAGNES POZWALAJĄCY NA PRZYCZEPIENIE PISAKA NA DOWOLNYM METALOWYM PRZEDMIOCIE
3. W ZESTAWIE 4 MAZAKI
4. TABLICA ZWINIĘTA NA TEKTUROWEJ RURCE ZABEZPIECZAJĄCEJ PRZED ZDEFORMOWANIEM PODCZAS MONTAŻU

Tablica biała tapeta samoprzylepna 2m do pisania suchościeralana 200x45 pisak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: