RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Długopis 3D PEN drukarka szablony 155 metrów wkładów 31 filamentów Gratis

Nowy produkt

Prezentujemy poręczny długopis 3D z dużym wyposażeniem. Technologia druku 3D umożliwia tworzenie imponujących, trwałych kształtów, projektów oraz modeli, które możemy wykorzystać do ozdoby, zabawy, ale także nauki. Długopis 3D to urządzenie, które pozwoli rozpocząć przygodę z wykorzystaniem tego rodzaju rozwiązań. Obsługuje zarówno wkłady wykonane z ABS, jak również PLA. Długopis topi tworzywo i umożliwia nadkładanie go warstwowo kolejno po sobie. W zestawie znajduje się długopis 3D, podstawka, zasilacz 12V, 31 filamentów, podkładka do druku oraz 50 szablonów. Na wyświetlaczu LCD wybieramy rodzaj tworzywa PLA lub ABS oraz ustawiamy temperaturą topnienia. Pióro trójwymiarowe jest proste w użyciu, a do przystąpienia do pracy wystarczy podłączenie go do prądu, za pomocą znajdującego się w zestawie zasilacza.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji


DWUFUNKCYJNY DŁUGOPIS - obsługuje zarówno wkłady z materiału ABS jak i PLA, co pozwala na zróżnicowanie faktury przygotowywanych projektów.

WYŚWIETLACZ LCD - przekazuje informacje o rodzaju używanego materiału oraz temperaturę, w jakiej następuje praca urządzenia.

PROSTY W UŻYCIU - wystarczy podłączyć do zasilania, wybrać rodzaj filamentu oraz dobrać temperaturę i po kilku chwilach można rozpocząć używanie. W zestawie znajduje się 50 różnych wzorów, które możesz wykorzystać do stworzenia wielu zjawiskowych projektów.

Specyfikacja:

Kolor długopisu: niebieski / różowy
Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz; 12A; 2A
Wymiary długopisu (szer/wys): 4,5/19cm
Średnica wkładu: 1,75mm
Ilość elementów w zestawie: 85
Temperatura pracy: 60 - 230 stopni
Średnica dyszy pióra: 0,7mm
Całkowita długość filamentów: 155m
Długość przewodu zasilającego: 100cm
Waga zestawu z opakowaniem: 1,25kg

W zestawie znajduje się:

- długopis 3D – pióro
- podstawka
- zasilacz
- 31 filamentów – każdy po 5m
- 50 wzorów
- przeźroczysta podkładka do druku

JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH ZESTAWÓW NA RYNKU

komplet zawiera aż 85 elementów! Jest to jeden z najbardziej wyposażonych zestawów na rynku! Znajdziesz w nim długopis – pióro 3D, podstawkę do podtrzymania, zasilacz, 31 kolorowych filamentów, 50 wzorów (pozwolą na stworzenie wielu projektów. Znajdziesz w nich m.in. bajkowe postacie, budowle, zwierzęta, kwiaty, liście, pojazdy itd. ) oraz przeźroczystą podkładkę do druku. Filamenty są wykonane z PLA (poliaktyd), który cechuje się dużą wytrzymałością i pozwala na trwałość przygotowywanych projektów, znajdziesz w nich każdy możliwy kolor, co pozwoli na stworzenie wielu kolorowych modeli. Dodatkowo wśród nich znajdują się filamenty fluorescencyjne, dzięki nim można stworzyć ciekawe, przykuwające uwagę projekty, które będą także świecić w nocy.

Długopis 3D drukarka zestaw 155 metrów wkładów 31 filamentów Gratis
Długopis 3D drukarka zestaw 155 metrów wkładów 31 filamentów Gratis

31 FILAMENTÓW GRATIS

W komplecie dodajemy aż 31 wkładów (filamentów) GRATIS, które umożliwiają natychmiastowe rozpoczęcie projektowania. Duża ilość barw, właściwości fluorescencyjne niektórych kolorów zdecydowanie wpływają na możliwości rozwojowe osób, które są zafascynowane drukiem 3D. Dzięki kompletowi można stworzyć ciekawe, przykuwające uwagę projekty, które będą także świecić w nocy. Filamenty wykonane są z PLA (poliaktyd), który cechuje się dużą wytrzymałością, gwarantuje to trwałość przygotowywanych projektów. Materiał po obróbce zachowuje swój pierwotny kolor, dzięki czemu wykonane projekty atrakcyjnie się prezentują. Filamenty można wykorzystywać zarówno jako wkład do długopisów 3D jak i do drukarek 3D. Do zestawu dołączono przeźroczystą podkładkę, która doskonale sprawdzi się w druku.

50 WZORÓW

Do zestawu dołączono 50 różnych wzorów, które pozwolą na stworzenie wielu projektów. Znajdziesz w nich m.in. bajkowe postacie, budowle, zwierzęta, kwiaty, liście, pojazdy itd. Zestaw zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, czego efektem będą zjawiskowe projekty.
50 WZORÓW Do zestawu dołączono 50 różnych wzorów, które pozwolą na stworzenie wielu projektów. Znajdziesz w nich m.in. bajkowe postacie, budowle, zwierzęta, kwiaty, liście, pojazdy itd. Zestaw zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, czego efektem będą zjawiskowe projekty.
50 WZORÓW Do zestawu dołączono 50 różnych wzorów, które pozwolą na stworzenie wielu projektów. Znajdziesz w nich m.in. bajkowe postacie, budowle, zwierzęta, kwiaty, liście, pojazdy itd. Zestaw zapewnia wiele godzin świetnej zabawy, czego efektem będą zjawiskowe projekty.

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Ważną kwestią jest dopasowanie temperatury dyszy długopisu 3D do rodzaju materiału używanego do pracy. Umożliwi to wyświetlacz LCD, na którym należy zaakceptować wybrany materiał, a następnie ustawić wymaganą dla niego temperaturę.

REGULACJA

Znajdujący się z boku urządzenia regulator szybkości przesuwania wkładu pozwala na płynne dostosowanie trybu pracy do aktualnej temperatury, poziomu umiejętności użytkownika oraz jego indywidualnych potrzeb wynikających ze specyfiki realizowanego projektu.
Długopis 3D drukarka zestaw 155 metrów wkładów 31 filamentów Gratis
Długopis 3D drukarka zestaw 155 metrów wkładów 31 filamentów Gratis

BUDOWA URZĄDZENIA

- gniazdo zasilania
- otwór na filament
- temperatura +
- wyświetlacz
- temperatura -
- cofanie filamentu
- wysuwanie wkładu (filament wychodzi z urządzenia - podstawowy przycisk funkcyjny do obsługi długopisu)
- otwór wentylacyjny z dyszą
- regulacja prędkości wysuwania filamentu
- podstawka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: