RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablet graficzny do rysowania nauki pisania dla dzieci rysik 8,5" na baterie

B31871441

Nowy produkt

Czarny tablet graficzny do rysowania i nauki pisania, zostawiania notatek w domu lub w biurze. Ekran o przekątnej 8,5” jaki zastosowano w tym tablecie graficznym jest niełamliwy! To znacznie podnosi jego bezpieczeństwo szczególnie podczas transportowania w plecaku. Dodatkowo jest całkowicie odporny na wstrząsy. Tablet wymaga jedynie korzystania z rysika, który jest dołączony do zestawu. Ekran reaguje na siłę nacisku. Jeżeli będziemy chcieli szybko coś zapisać, a w pobliżu nie będzie rysika wystarczy że użyjesz czegokolwiek! Elektroniczny znikopis na baterie to również świetny gadżet dla mniejszych dzieci. Jest bezpyłowy i pozwoli na świetną zabawę w rysowanie czy też pisanie. Żeby wymazać zawartość wystarczy wcisnąć 1 przycisk. Jest kompaktowy oraz lekki, co sprawia że można go zabrać wszędzie, do szkoły, pracy, znajomych czy też do zabawy z innymi dziećmi na placu zabaw.

Więcej szczegółów


19.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

SPOSÓB DZIAŁANIA - ekran tabletu o przekątnej ekranu 8,5 cala wytwarza obraz dzięki sile nacisku. Nie musi to być rysik, gdyż ekran reaguje nawet na paznokieć i powoduje, że na ekranie powstaje obraz / napis. W górnej części znajduje się uchwyt, który pozwoli na wygodne przechowywanie rysika, bez obawy o zgubienie.

BEZPIECZNY - tablet graficzny jest bezpyłowy oraz nieszkodliwy dla oczu! Nie emituje promieniowania i jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Jest lekki oraz ultra cienki – bez problemu schowamy go do plecaka, torebki, aktówki.

FUNKCJA BLOKADY EKRANU - pod spodem znajduje się suwak, który pozwoli na zabezpieczenie zawartości znajdującej się na ekranie. Ochroni to ważne notatki, np. ze szkoły, czy też pracy przed przypadkowym usunięciem. Tablet posiada również otwór, który umożliwia zaczepienie smyczki.

OCHRONA ŚRODOWISKA - korzystanie z tabletu w dużej mierze przyczynia się również do ochrony środowiska. Nie musisz ciągle kupować przyborów do pisania. Pracujesz w biurze, jesteś uczniem? Zastąp tradycyjne notatki tabletem! Twoje dziecko uwielbia rysować? Pozwól mu na zabawę ze znikopisem! Produkt umożliwia wielokrotne wykorzystanie.

NIE MARNUJ NIEPOTRZEBNIE KARTEK - dzięki niemu nie musisz kupować ciągle nowych przyborów do pisania. Wszystkie notatki takie jak lista zakupów, czy nawet krótkie informacje w szkole możesz zapisać na tablecie.

JEDEN PRODUKT = WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE - świetny pomysł na prezent, niezależnie od wieku

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Wiek: 3+
Zasilanie: bateria CR 2025 (w zestawie)
Przekątna ekranu: 8,5”
Wymiary (dł/szer/wys): 14,6/0,6/22,7cm
Waga zestawu: 98g
Waga z opakowaniem: 122g
W zestawie: tablet, rysik i bateria

30 Inne produkty w tej samej kategorii: