RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piękne radio retro z dużą skalą analogową i Bluetooth Adler AD 1171

AD 1171

Nowy produkt

Prezentujemy wyjątkowe radio w modnym stylu retro. Klasyczny wygląd czyni z niego nie tylko odbiornik radiowy, ale również ozdobę pasującą do każdego salonu lub kuchni. Idealne dla miłośników muzyki, którzy tęsknią za czasami, gdy wsłuchiwali się w ulubione audycje radiowe. Dziś mogą poruszyć pokrętła stylowego radia, w którego wnętrzu kryje się nowoczesny odbiornik AM/FM. Funkcja Bluetooth pozwala na jego bezprzewodowe połączenie z urządzeniem, z którego odtwarzasz muzykę - smartfonem, tabletem czy komputerem. Dla znudzonych miniaturowymi gadżetami, to radio będzie idealnym prezentem.

Więcej szczegółów


125.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

BluetoothTak
Radio AM/FMTak
Wbudowane głośnikiTak

Więcej informacji

Na przedzie radia znajdziesz pokrętło i wskaźnik pasma częstotliwości AM/FM, włącznik/wyłącznik i regulację głośności w jednym, wskaźnik LED oraz pokrętło regulacji tonów. Wbudowany z tej strony głośnik gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Niewielkie rozmiary pozwalają łatwo przenosić odbiornik z miejsca na miejsce. Jednak wygląd to jedno, a to, co kryje się we wnętrzu wysokiej jakości obudowy to drugie.

Specyfikacja:

Radio FM: 87 MHz - 108 MHz
Am radio: 522–1629 kHz
Bluetooth: tak
Dźwięk : pokrętło tonów niskich / wysokich
Wbudowana antena: teleskopowa

Piękne radio retro z dużą skalą analogową i Bluetooth Adler AD 1171

24 Inne produkty w tej samej kategorii: